Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molitva sv. Marte

Sveta Marto moli za nas!!! ♥ DEVET UTORAKA MOLITI SE SVETOJ MARTI DOK GORI POSVEĆENA SVIJEĆA. OVA MOLITVA JE TOLIKO SNAŽNA DA ĆE TI PRIJE KRAJA OVIH DEVET UTORAKA BITI POKLONJENO ONO ŠTO ŽELIŠ, KOLIKO GOD MOGLO BITI TEŠKO. (napominjem da ovaj dio "zanemarimo" i da molimo s vjerom da će naša molitva biti uslišana jednom. Nije naše da zadajemo "rok" kada. Nebo ipak zna bolje od nas što nam je i kada potrebno) Molitva: O, Sveta Marto, ti prekrasna, uzimam pribježište u tvojoj pomoći uzdajući se u tebe da ćeš mi pomoći u nevolji i podržati me u mojim iskušenjima. Kao zahvalnost obećajem ti da ću posvuda širiti ovu molitvu. Tješi me u mojim brigama i teškoćama, ponizno te molim. Uz veliku radost koja ti je ispunila srce kada si u svome domu u Bethaniji pružila utočište Spasitelju svijeta, molim, pomoli se za mene i moju obitelj, da sačuvamo svog Boga u svojim srcima i da zavrijedimo dobivanje lijeka protiv svog siromaštva, a prije svega kod one brige koja me trenutno pritišće: ………………(izreci svoju nakanu)………………………. Molim te, spasiteljice u svakoj nevolji, pobijedi teškoće kao što si pobijedila zmaja, sve dok ti nije ležao pred nogama. Izmoli: Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, I tri puta kaži: Sveta Marto moli za nas ♥ Vjerujte i molite!
2017 11 16
Cudesna molitva,meni je dosad u svemu pomogla,a kceri sam dala ime Marta zbog te molitve <3
2017 11 16
<3
2017 11 16
<3
2017 11 16
2017 11 16
Baš budem <3 :*
2017 11 16
<3 <3
2017 11 16
Čudotvorne su molitve Svetoj Marti <3, kao i Svetoj Riti <3 , svetici u beznadnim i bespomoćnim slučajevima, čije molitve nebeski Spasitelj ne odbija. <3
2017 11 17
meni je pomogla kod poroda <3
2017 11 17