Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najjača negativna povratna na krpicama

Ne znan jeste li vidili ili ne, al ja se cilo popodne smijen na negativnu povratnu od korisnice Zekoslavice upućenoj korisnici Khroma. Za one koji ne znaju o čemu se radi evo : "Kad sam dobila Zara štikle od dotične počela sam se trest ko anemični srčani bolesnik kad dohvati božićne lampice. Šokirana sam ko ortodont Fidel Castra!!! Štikle su reklamirane kao Zara 39. Da mi je mozak pun rupa ko elementaler, da sam gluplja od Ave Karabatić shvatila bi da je ovo broj 40!!!!! naprijed izgledaju ko da su dobile ljubavni ugriz, ugrizla ih bijesna hijena s troslojnim karijesom na zubima!!Morala sam se pripremit za otvorit Krpice ko ciganka papire za rastavu braka...Dakle, ovo ne može bit ZARA ni sakatom daltonistu dsa upalom očne rožnice kroz strostaklenu masku za autogeno varenje!!! Znači, štikle su ko paučina u eustahijevoj cijevčici klaustrofobičnog majmuna..stupanj tvoje narcisoidnosti je otprilike visok ko maloprodajna cijena whirpool plinskog štednjaka...Molim da se ne opravdavaš ko šibenski arhiđakon već da mi vratiš pare!!!!!!" Skidan kapu [:jezik]
2013 04 27
ahhahahaha kakva kraljica umiren joj od smijeha
2013 04 27
jeli to mare pisala to mi lici na nju ? [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
[:smije] [:smije] [:smije] ja cu krepat,ovo je nesto najbolje sta sam ovdje procitala [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
Haha, naj jača.. [:zaljubljen] [:smije]
2013 04 27
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 04 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] svaka cast
2013 04 27
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] legenda
2013 04 27
[:smije] [:smije] [:smije] Super cura! [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
Prije par dana je bila tema o toj prevari... Smijeh totalni [:kesi]
2013 04 27
[:smije] [:smije] [:smije] plačemmm od smijeha...zekoslavice caricee
2013 04 27
ej malo si se zeknula nije vise autogeno varenje sad su se modernizirali na co2 [:hihot] [:smije] [:smije]
2013 04 27
ludo!!! [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
ja se ne mogu prestat smijat, svaka cast [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
1 2 3