Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ruksaci za laptop

Bok žene! Molila bih vaše prijedloge (slikice il linkovlje) lijepih ruksaka za laptop, čisto da vidim čega sve ima u ponudi, na što se drugi lože i tome slično. Kakve vi nosite? Hvala!
2017 11 27
Pratim! Trenutno svoj laptop nosim u najobičnijem ruksaku i vrijeme je da kupim pravi :")
2017 11 27
Teehee tnx! Kak furaš lap u aktovci, imaš neki turbo lagani? Supermamica same here ,:)
2017 11 27
Pa i ja sam nekad furala u aktovci, ali sam prešla na ruksak od kada se vozim motorom u toplije dane :") Sad samo ruksak bez obzira na sredstvo prijevoza 8-)
2017 11 27
E sad... aj vadi mi mast s motorom :)
2017 11 27
Fora... iako iz osobnog iskustva, takve stvari kupljene na e bayu izgledaju sasvim drugačije uživo. Vjerojatno nije tako kompaktan ni čvrst kako izgleda na fotki. Pretpostavljam.
2017 11 27
Nemre biti lošiji od ovog kojeg nosam sada x-) Ma naravno da je većina stvari sasvim drugačija uživo, ali dobivala sam stvarčice koje su stvarno iste kao na slici. Vjerojatno kolko para tolko muzike. Jedino kaj moram paziti da se naramenice mogu dovoljno opustiti za moto jaknu :")
2017 11 27
Aaaa jaka je fora!
2017 11 27
Kaj bi bila tajna....trenutno Kymco Venox 250.....kad dođem na red od muža....nekako mi se čini da ću morati kupiti još jedan x-)
2017 11 27
:') Sjajna si
2017 11 27
Slažem se sa Sanjom, šareni ograničava, ali ja nisam mjerodavna jer sam fan jednobojnog i tamnog. Da, najbolje je ne nositi laptop doma, tako sam i ja prije....sve na hardovima, ali od kada sam nekoliko puta zaboravila nasnimiti sad cukam laptop svaki dan doma jer radim i navečer.
2017 11 28
Hvala vam kaj ste svratile na temu :") Nisam pikirala šareni, nego crni istog modela, ali mi ne radi link od tog crnog, nego baca na 1. šareni. Sanja slažem se za razno razne deformitete od nošenja stvari na jedno rame. Ana super ti je ruksak! Tu čuda stane i baš je dobro napravljen. Sonja mmm bordo :")
2017 11 28
hard je mali i skroz lagan, onaj od 1 TB....pametno je ovo s google driveom, tamo ima dosta prostora, no ja volim onaj osjećaj kad je nešto važno sa mnom u torbi...a ne u zraku....
2017 11 28
Kužim te, no file ostaje i na računalu i na vanjskom serveru u isto vrijeme, synca se gotovo instantno. To je svojevrsni backup.
2017 11 28
ehehehe
2017 11 28
1 2