Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako ide prodaja?

Kupujete li ili prodajete?🙂Kako ide?
2017 11 30
Vise prodajem nego kupujem. Sada sam na standbyu sto se tice kupovine. Zadnje sto kupih je Eseence adv.kalendar i colourpop paleta Fem Rosa.😍🤗🤗 (Kalednar je dobiven 😳).Sad vise nista.A i nista mi ne treba.
2017 11 30
Prodaja stala🤔🤔a snizila sve maximalno.😯😯
2017 11 30
Prodajem i mogu reći da sam zadovoljna... kad zbrojim moj i "dječji" profil sasvim solidno. Naravno, ima perioda zatišja, ali ovaj mi defintivno nije takav :)
2017 11 30
Ja još ništa od odjeće nisam prodala....ne znam zašto, nova sam na Krpicama. Sva moja odjeća je malo nošena, očuvana ili potpuno nova
2017 11 30
Ide, ide :)
2017 11 30
I kupujem i prodajem. Snizila sam cijene da se napokon rijesim viska, a onda i kupim nesto novo :D
2017 11 30
Niti jedno niti drugo. :(
2017 11 30
Stala prodaja😕😕😕a inace bas na kraju mjeseca sam znala prodati nesto. Sad zatisje😢
2017 11 30
Ide...znamo po tome što se nitko ne seli u novi stan,grad,planet,galaksiju...😎
2017 11 30
Moram priznati da ja nemam nekakvih 'zatisja'. Standardno ide. Nekad bude bas boom, ali je uvijek nekako isto. Zadovoljna sam. I vecinom suradjujem sa starijim svojim kupilicama. Kako to da uvijek ide? Pa ne znam. Mozda jer markiranu robu prodajem jeftinije nego neki ovdje noname, mozda jer sam fer i ljubazna pa se curke vracaju, a mozda samo imam srece. Nije ni bitno, samo nek ide :)
2017 11 30
A ne znam par mj ne ide nista pa onda u 3 dana 3 stvari 🤣🤣 kako kada, iako bi ja htjela to cim prije prodati da se rijesim robe al ne ide to tako hehehe. Al dobro je
2017 11 30
Prodaja lagano ide, uvijek postoji period zatišja, ali onda dođe veliki bum 😁 a tako je i s mojom kupovinom, trenutno pauzira!
2017 11 30
Kod mene tjedan dana bude guzva, pa sad evo tjedan dana nista, pa tjedan dana dobivam upite i kad se javim cure nestanu >:( ..cini mi se nekako od 10. do 15. u mjesecu ide najbolje..valjda place sjedaju..a dosad sam ovdje kupila samo jedan sapuncic i masku za lice :")
2017 11 30
Meni moji vijenci nekako slabo idu :/ Tema mi brzo ode s nedavnih pa ljudi baš i ne vide.
2017 11 30
1 2 3 4