Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povratna info.

Pitanje: Kad vam dotična osoba ne ostavi povratnu jel je opomenete oko toga pošto ste sigurni da bi trebale dobit pozitivnu (npr. došla je roba na vrijeme, ona prezadovoljna...) ...??
2013 04 30
možda je curka zaboravila recci joj slobodno da ti stavi,zaslužila si je :D
2013 04 30
ja zamolim da napise povratnu informaciju ako nije problem, a prije toga doticnoj osobi i ja ostavim pozitivan kom. ako je sve proslo u redu. :)
2013 04 30
ja napomenem ako zaborave [:smije] [:smije]
2013 04 30
Pa nekad zamolim, ali i meni se dogodi da ne stavim odmah, zaboravim se. Samo lijepo zamoliš. A nekad i ne molim, pa što ću sad... [:zaljubljen]
2013 04 30
ja osobno svakog pitam koliko se sjetim dal je došla roba i jel sve u redu i ako mogu dobit povratnu informaciju.
2013 04 30
Pa nije netko duzan ostavit povratnu info, naravno bilo bi u redu, no ako ne, sta sad. A mozda je zaboravila, pa ju podsjeti.
2013 04 30
ne, meni se to ne da...ko oće nek ostavi, ja svima ostavim čim dobijem robicu [:smijesi]
2013 04 30
naravno, ljepo zamoliš... nisam mislila ja niš loše :)))))
2013 04 30
Ja sam jednom curi ostavila poz komentar,jer sam stvarno bila prezadovoljna,ali su krpice taj dan bile prespore i ne znam što se desilo ali taj feddback nije zabilježio,tako da ima i toga.. Možda joj se desilo kao i meni
2013 04 30
mene živcira to što frajla mi je stavila neg. kom. jer joj kao nisam poslala paket na vrijeme jer nisam stigla,ovo,ono i ja kad sam joj poslala paket nije mi makla kom. [:ljut] [:sokiran]
2013 04 30
Meni se dogodilo da da mi dvije osobe nisu ostavile, a rekle su da ce kao poslije jer sada nisu kod kuce. Ja sam njima odmah uredno ostavila. I hvala Bogu nikako da mi ostave. I lijepo ja nakon dva tjedna na njihov profil i izbrisem svoje komentare kod njih i sad smo 1:1, nit' one meni, nit' ja njima. Cisti obraz kulture, ali neke ni to nemaju i kada ih zamolis....
2013 04 30
da, i meni se dogodilo da sam dotičnoj uplatila rekordno brzo i zaokružila iznos,uplatila nešto kunica više, ostavila joj uredno poz povratnu jer je brzo poslala, a ona ne da mi nije ostavila povratnu nego ni hvala nije rekla..prekrižena je definitivno što se suradnje tiče, a mogla bi joj i izbrisat povratnu-dobra ideja [:smije] [:smije]
2013 04 30
Ja uvijek sam svima do sada ostavljala povratnu i ostavljat ću jer mi je to prva stvar čim dobijemo obje ono što smo kupile/zamjenile. Ali evo, jučer sam dobila paketić od jedne korisnice i ja njoj odmah ostavim povratnu. Bila je tu, ja čekam da ona meni, ali ništa. I onda vidim da je nekoj drugoj odmah ostavila u isto doba kada i ja njoj, a ona meni ne. Tako da sam ja svoju lijepo izbrisala i tako mi je drago. [:smije] Baš sam razmišljala da i drugima koji meni nisu ostavili napravim jer je to izuzetno nepristojno od njih, ali ajde, možda su zaboravile, a od nekih su i mjeseci prošli pa neću sada brisati. U svakom slučaju, nekorektno i pomalo neodgovorno.
2013 04 30
Meni se vec par puta dogodilo da zenskice nisu znale kako i nakon sto sam im objasnila...ne zamaram se time jer vidim da dosad nisu nikome ostavljale kom pa vjetovatno [:zaljubljen] [:smijesi] i neznaju
2013 04 30
1 2