Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bolovanje zbog komplikacija u trudnoći

Drage moje, bila bih jako zahvalna ako bi mi mogle reci koji je postupak kod otvaranja bolovanja u trudnoći. Koje sve papire treba donijeti hzzou ako imaš prekide u ugovoru. Kako se onda izračuna naknada koja se dobije? Zahvaljujem unaprijed.
2017 12 08
> Elena2222: > Drage moje, bila bih jako zahvalna ako bi mi mogle reci koji je postupak kod otvaranja bolovanja u trudnoći. Koje sve papire treba donijeti hzzou ako imaš prekide u ugovoru. Kako se onda izračuna naknada koja se dobije? > Zahvaljujem unaprijed. Po mom svjezem iskustvu iz 11.mj.potrebno je za prvi puta odnijeti papir poslodavcu o privremenoj nesposobnosti za rad, to daje ginekolog. Od 25.nadalje svaki mj.ginekolog izdaje 2 doznake i svaki mj.jedna ide poslodavcu, druga u podrucni Hzzo. Kada prvi put nosite papire u Hzzo osim doznake trebate kopiju tekuceg i R1 obrazac koji vam radi racunovodstvo od firme, a obuhvaca listu zadnjih 6 placa. Sto se prekida tice ne znam jer ja zadovoljavam uvjete za max naknadu od 4257kn, ali koliko sam citala min iznos za nezaposlene je oko 800kn tako da vam treba biti veci od toga ako imate 18mj.staza s prekidima u zadnje 2 god. Pitajte u Hzzo-u za taj prosjek, meni su sve objasnili. Nadam se da sam bila jasna. ☺
2017 12 09