Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Flomasteri za staklo

Pozdrav cure, nećakinja ih je naručila od djedice :) znate li gdje bih ih mogla naći i koja im je cijena? Obišla sam danas neke knjižare, dm, pepco, kik, nema.
2017 12 10
Bilo je u lidla ima koji tjedan, mozete poviriti ako im je sta ostalo 😊
2017 12 10
Hvala! Svratit ću sutra, iako sumnjam, u Lidlu nikad ništa ne nađem al eto možda se iznenadim ;)
2017 12 10
bilo je u narodnim novinama (boje za staklo da al dal su baš flomasteri to ne znam) a pokušajte i u mulleru, mislim da bi tamo trebalo biti
2017 12 10
Znam sve 😂 Ali eto mozda budete imali srece, treba sa strane pogledati one košare sta nisu aktualne obicno tu ubace starije artikle ☺
2017 12 10
Narodne novine, Chemaco, Metro, Lidl... na ovih par mjesta bi trebalo biti (u Chemacu sigurno)
2017 12 11
Pozdrav! Prošle sam godine kupila sinu Crayola pastele za staklo. Odlična investicija! 30-ak kn u Mulleru. Izgledaju kao flomasteri, ali su, u biti, pastele "na navoj". Moj sin ih baš rado koristi. 😊
2017 12 11
Hvala cure, super ste! : ) Chemaco nažalost nemam u blizini, ali vjerujem da ću u Mulleru nešto naći. @Meda, to zvuči odlično!
2017 12 11
Nama su stvarno super. Doduše, samo ih je 5, ali su dosta veliki i debeli. 😀 Sretno u traženju!
2017 12 11