Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Asos svecane haljine

Cure koje kupujete cesto na asosu,kada budu svecane haljine na snizenju?Naime htjela bih si uzeti haljinu za jednu svadbu koja je na ljeto,nisam nikada kupovala na njihovoj stranici i ne znam bas kada budu svevane haljine na snizenjima.I da kakve su im velicine,ja nosim 36 da li su i njihovi brojevi realni ili ipak ne? Hvala
2017 12 27
Sad su na snizenju razne. Realni brojevi.
2017 12 27
Neznam jeli vas zanima, ali jeste ikad gledali stranicu boohoo? Cijene su jos pristupacnije, a odjeca slicne kvalitete kao assos. Kupila sam tamo 2,3 puta, uvijek iznimno zadovoljna kvalitetom (mozda se potrefilo)... Kod njih su mi hit bas haljine.... Za 10 dolara mozete kupit famozne haljine, uske, dekoltirane, siroke, skater, nema kakvih nema :) i ima nesto brzu dostavu od asosa.. sretno!
2017 12 28
kod njih su cesto snizenja trenutno je 50 % ima jako puno izbora a velicine ti ovise o brandu haljine imas si za izracunat velicinu ja po tome gledam, i nisam pogrijesila jos sto se broja tice.. cesto narucujem imam samo pozitivna iskustva sto se svega pa i haljina tice a cijene budu povoljne i ok kvaliteta i sto je najbolje jako brzo stigne narudzba
2017 12 28
Malo sam pregledala ponudu svecanih haljina,ima odlicnih sada cekam kada ce biti na snizenju ;) Dajte mi par imena od brandova svecanih haljina,pa da si pogledam. Ima ih jako puno da trazim pojedinacno..
2018 01 03
> Ninatms: > Neznam jeli vas zanima, ali jeste ikad gledali stranicu boohoo? Cijene su jos pristupacnije, a odjeca slicne kvalitete kao assos. Kupila sam tamo 2,3 puta, uvijek iznimno zadovoljna kvalitetom (mozda se potrefilo)... Kod njih su mi hit bas haljine.... Za 10 dolara mozete kupit famozne haljine, uske, dekoltirane, siroke, skater, nema kakvih nema :) i ima nesto brzu dostavu od asosa.. sretno! Stvarno imaju predivne haljine ☺
2018 01 03