Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Pomoć prijateljici

Ljudi trebam savjete. Prijateljica koja se uskoro treba vjencati je saznala da se njezin dečko dopisuje sa drugom curom. Nije bilo nista vise od dopisivanja. Rekla mu je sve, no nisam saznala više detalja jer se nedavno dogodilo. Htjela bi joj pomoći i biti joj podrška ali ne želim reći nešto pogrešno. Imate li savjet kako joj pomoći i utješiti ju, što reći. Živim jako daleko od nje, ne mogu doći kod nje. Tužna sam, ne mogu tek zamisliti kako je njoj. Hvala
2018 01 07
> Ivana404: > Ljudi trebam savjete. Prijateljica koja se uskoro treba vjencati Jesi htjela napisati da se TREBALA vjenčati ili?
2018 01 07
> Ivana404: > Ljudi trebam savjete. Prijateljica koja se uskoro treba vjencati je saznala da se njezin dečko dopisuje sa drugom curom. Nije bilo nista vise od dopisivanja. Rekla mu je sve, no nisam saznala više detalja jer se nedavno dogodilo. Htjela bi joj pomoći i biti joj podrška ali ne želim reći nešto pogrešno. Imate li savjet kako joj pomoći i utješiti ju, što reći. Živim jako daleko od nje, ne mogu doći kod nje. Tužna sam, ne mogu tek zamisliti kako je njoj. Hvala Više se ljudi ne smiju ni dopisivati. 😅 😅, jbt ja bih odavno prekinula vezu sa dečkom i on sa mnom zbog toga dopisivanja.. 😅 😅 😅
2018 01 07
kako je to saznala,jel joj to tajio...?
2018 01 07
slučajno je vidjela..
2018 01 07
Blliss, tebi nebi smetalo da ti se dečko dopisuje s curom koju je poznaješ...?
2018 01 07
Jel se cura trebala vjenčati ili se treba vjenčati? Saznala je da se dopisuje s drugom ženom pa je otkazala vjenčanje ili svjesno ulazi u brak s čovjekom koji se upucava drugoj curi? Zbog čega ju tješiš? Zbog prekida veze ili zbog ulaska u brak s osobom kojoj ne može vjerovati?
2018 01 07
Saznala je jučer, na njoj je odluka šta će učiniti. Ja samo tražim prave riječi jer znam da su ljudi užasno osjetljivi u ovakvim situacijama.
2018 01 07
on joj je priznao da nije bilo ništa više od dopisivanja.... ;) treba mu vjerovati..?
2018 01 07
I ja sam jednom vjerovala, pa kasnije saznala da sam glupa i naivna. Ne znam, meni je isto sjebano to da se dopisivao s nekime, a da ona očito ništa nije znala o tome, odnosno da je on to krio... Jebiga, takve stvari fakat utječu na povjerenje. Ne znam, teško je u takvoj situaciji biti pametan... Naravno, najpametnije bi bilo da preventivno prekine sve, ako je već sada povjerenje na klimavoj razini, ali teorija o tome je uvijek jednostavnija od prakse. Kako ju utješiti? Pojma nemam. Samo budi drug i imaj vremena saslušati ju.
2018 01 07
> Ivana404: > Saznala je jučer, na njoj je odluka šta će učiniti. Ja samo tražim prave riječi jer znam da su ljudi užasno osjetljivi u ovakvim situacijama. Erm, nije da si ti ta koja treba imat ikakve rijeci o nevedenoj situaciji.
2018 01 07
koliko ti mladenci imaju godina..?
2018 01 07
> SonjaSpoljaric: > koliko ti mladenci imaju godina..? Isto me cisto zanima Meni bi bilo vrlo cudno (da ne kazem nesto drugo) da znam da mi se muz samo dopisuje/prica s muskima😂 svasta, ja mislila da je 21. stoljece, kad ono😱
2018 01 07
nisam staromodna, znam da je 21.st. al neka pravila uvjek vrijede.... 8-)
2018 01 07
> SonjaSpoljaric: > nisam staromodna, znam da je 21.st. al neka pravila uvjek vrijede.... 8-) SonjaSpoljaric nisam ono gore na vas mislila😉 ali evo sad me bas zanima- koja pravila? Pravilo ne komuniciranja muskog i zenskog spola? 📜
2018 01 07
1 2