Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bolovanje....

Cure prvi put u životu sam na bolovanju i pojma nemam koliko bi mi mogli uzeti od place po danu ;( A doktorica nikako da mi da odobrenje da se vratim. Racunam na 13 dana sve skupa 🤢 Znate neki postotak, minimum koliko mogu dobiti u %?
2018 01 15
Lijepo pozdravljam! Evo, ja sam se danas vratila nakon 4 tjedna s bolovanja i baš je bila plaća, pa sam i sama škicala. Isplaćeno mi je za dane bolovanja 90% na teret firme. I sama sam se iznenadila. A sad, da li je to kod vas isto tak, nisam sigurna. Lp. :)
2018 01 15
Dost dobro si prosla :) , ma bojim se da se ne bih sokirala s nekim sramotno niskim postotkom dnevnice. Na par mjesta sam procitala da ne bi trebalo ic ispod 70% al opet nikad ne znas, bolje je cuti iz prve ruke. Vidjet ćemo tocno pocetkom mjeseca ;)
2018 01 15
Mislim da postoje neke cake o tipu bolovanja pa se i na taj način određuje postotak. Bolovanje za tebe, dijete, duže, kraće....al nisam sigurna jer ni ja nisam nikad bila toliko dugo pa sam se ugodno iznenadila. ;)
2018 01 15