Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Uske i ne preduge hlace za nas niske cure (1,55cm)

Hej curke :) Zanima me gdje kupujete traperice, full uske i da vam bude duzina skroz oke, do gleznja, a ne da moram kratit il podvrgnut i sl. haha Pitanje je za nas niske curke :P a mogu se i ostale ukljuciti koje imaju odgovor na ovo pitanje Hvala puno:*
2018 01 24
Večina dučana ima duži i kraći model..treba pitati tete.. <3
2018 01 24
Inace ne kupujem u C&A, ali nedavno mi je netko preporucio taj ducan upravo iz tih razloga ☺️ Duzina traperica je taman (meni od160cm), uske su, a ne rastegnu se previse tijekom nosenja, a i cijena je bila ok (179kn). Prije sam kupovala u H&M-u u inozemstvu jer imaju razne velicine (duzina, sirina), ali ne znam ima li istih velicina i kod nas.
2018 01 24
Is it just me ili su sada svuda hlače koje nisu dugačke kao nekad? xd Ja imam problem naći hlače koje su dovoljno duge, a nisam nešto abnormalno visoka (168-169cm), sve su mi po dužini na knap...
2018 01 24
Evo pa ja sam bas bila neki dan u Pull&Bear i gledala sniženja, probala sam skoro sve skinny traperice i sve su mi bile prekratke, a ja sam visoka oko 168 pa mislim da bi dosta tih iz Pull&Bear bilo ok, jer su crop nogavica pa bi mogle bit za nize ko normalne traperice 😀
2018 01 24
Ja sam isto 155 i neki dan sam u Zari kupila skinny model i ok su mi dužinom . U zadnje vrijeme rijetko koje moram kratiti jer se sada vecinom nose kraci modeli pa meni to bude taman 😊
2018 01 25
I ja imam problem naci traperice normalne duljine.Inace sam 177 i sve su mi kratke kao oni ljetni modeli.I onda su mi noge gole...uzas.😥
2018 01 25
> KatarinaSarah: > I ja imam problem naci traperice normalne duljine.Inace sam 177 i sve su mi kratke kao oni ljetni modeli.I onda su mi noge gole...uzas.😥 Ajoj jadna ti sa ovom modom ,:)
2018 01 28