Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je obrisao temu "Prevarantica Blue83" gdje se javila masa prevarenih? I zašto, naravno?

Anci, Vi znate o cemu se radi? Pratite temu od pocetka ili ste ovo bez veze napisali?
2018 02 05
Rafaela, to je ona.
2018 02 05
Aha, znaci nesto se dogadja! Sad treba ponovo na fb! Ajmo u napad! Cim prijeti, vrag je odnio salu! Saljite poruke, slike, link na temu!!!!!
2018 02 05
Hahah sad ću ja još ispasti kriva. Ok javno ja pišem da neću kupiti od vas ništa Tamara jer ovo je bolesno sto radite. Ako ja mogu koja sam nova uplatiti dotičnoj osobi koju tu spominjete po forumu i to 350kn i dalje kupovati od drugih ne znaci da moram staroj babi raditi probleme nije mi to jasno. Žena očito ni kriva ni dužna
2018 02 05
Ovo postaje sve bolje i bolje.
2018 02 05
Da jer sama si je svaka kriva sto se uopće na ovaj način trguje. Slati nekom novce , a Neznas ocel roba stići ... zato sam naučila da ima pouzećem sa otvaranjem u pošti sto bi svi trebali uvesti
2018 02 05
Hallo? O cemu pricas zeno bozja? Ova baba i njena unuka koriste krpice kako bi varale i krale!
2018 02 05
Al cim procitam ovako polupismeni post...muka mi je! Glagol * ocel * ne postoji u hrvatskom jeziku! Ajmo, primi se knjige!
2018 02 05
To je ona, još jednoj prevarenoj curi je poslala poruku danas.
2018 02 05
> Anci.ri: > Hahah sad ću ja još ispasti kriva. Ok javno ja pišem da neću kupiti od vas ništa Tamara jer ovo je bolesno sto radite. Ako ja mogu koja sam nova uplatiti dotičnoj osobi koju tu spominjete po forumu i to 350kn i dalje kupovati od drugih ne znaci da moram staroj babi raditi probleme nije mi to jasno. Žena očito ni kriva ni dužna Koja žena nije ni kriva ni dužna?????Baba na biciklu?Jel na nju misliš Anci.ri??? Neko ko nije kriv i ko je nedužan ne skriva se nego ima obraz i brani ga. A dotična očito nema obraza a ni hrabrosti suočiti se sa krađom u kojoj je suučesnik.Samo što baba ne zna šta se bude desilo sad kad joj zasjednu banka i porezna na račun.Sve polako dušo,rekla sam ti ja kad se budeš najmanje nadala desit će ti se pljuska.Čuvaj babu da ne tresne prejako s bicikla...;)
2018 02 05
> Tamara5485: > To je ona, još jednoj prevarenoj curi je poslala poruku danas. Ona je sigurno .....ko zna koliko ima profila.....pustila je dobro korijenje
2018 02 05
Ja samo ne mogu vjerovati dokle neki idu...
2018 02 05
> Tamara5485: > Ja samo ne mogu vjerovati dokle neki idu... Ni ja....čak nemam ni riječi za takve ....
2018 02 05
Idu, idu... Netko pjeske a netko biciklom!
2018 02 05
> rafaela1973: > Idu, idu... > Netko pjeske a netko biciklom! :) :)....dok ne padnu
2018 02 05