Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako kontaktirati admina ?

Adminka reagira po nekim prioritetima,ovaj tjedan je vec blokirala neke koje smo prijavljivali. I brisala neke nezasluzene negativne.
2018 02 08
> mara0304: > Kad pogledate ostale povratne ocjene tog profila (patriciayey) meni se cini da ne to sve jedna te ista osoba sa mnostvom razlicitih profila. Egzekli. I admin joj treba roknut sve profile. Honey, dobro provjeri profil koji ti salje upit prije ikakvog odgovora, kamoli davanja podataka i daljnje sekiracije.
2018 02 08
Nisam o tom razmisljala ali upravu ste,od sad cu bolje paziti > cipelitza: > > mara0304: > > Kad pogledate ostale povratne ocjene tog profila (patriciayey) meni se cini da ne to sve jedna te ista osoba sa mnostvom razlicitih profila. > Egzekli. I admin joj treba roknut sve profile. > Honey, dobro provjeri profil koji ti salje upit prije ikakvog odgovora, kamoli davanja podataka i daljnje sekiracije.
2018 02 08
Hvala svima na pomoci😘 Rijesen je problem
2018 02 09
Jupi. Nije rijesen skroz. Admin joj nije roknula dva profila s kojima si je stisnula + feedback.
2018 02 09
Poštovana, imam problem dolazi mi ogromna slika od kupaca tako da nemogu vidjeti upit. Profil Anamary1975 molim vas pomoc. Zahvaljujem,
2023 02 21
> Anamary1975: > Poštovana, imam problem dolazi mi ogromna slika od kupaca tako da nemogu vidjeti upit. Profil Anamary1975 molim vas pomoc. Zahvaljujem, Bio je pad sistema na Krpicama 7 dana...svima je bilo isto to što i vama + jos i drugi problemi. Sad opet sve funkcionira.
2023 02 26
Pozdrav, znate li mozda kako dobiti admina ovdje? Jer sam pisala i na mail i ovdje na stranici, medutim nisam dobila odgovor. Rijec je o gospodi kojoj je uplaceno jos 10.2. , a paket i dalje nije poslala te se izvlaci na banku kako nije sjela uplata i tome slicno. Uplata je proknjizena jos 10.2.. Takoder mi je ostavila bez razloga negativnu.
2023 02 28
1 2