Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

WISH-narudzbe

Bok! Jeste li ikad narucivali preko Wish stranice (konkretno ciljam na odjecu) i ako jeste, kakvi su vasi dojmovi?
2018 02 22
Jesam, isto je ko i aliexpress i ebay, malo su manji brojevi, kvaliteta standardno kineska,ali naleti se i na bolje stvari, tipa najbolji grudnjak koji sam ikad imala sam od njnih naručila, majica za dijete 100% pamuk, odlična i tak. Dosta brzo dođe, ako ne dođe dobiš odmah povrat novca. Sve us vemu, konstantno sam kod njih pošto imaju i aplikaciju koja mi nudi ono što trebam, sukladno mojoj povijesti pretraživanja i to mi je super.
2018 02 22
Dala sam si vremena, pa sam istrazila malo preko raznih youtubera sta bi valjalo i time napunila kosaricu na aplikaciji i sad se dvoumim bi, ne bi. Hvala na odgovoru, cijenim svako misljenje
2018 02 22
Pozdrav , ja sam isto dosta narucivala sa wisha. Sta se tice odjece uvijek sam narucivala ono sta ima recenzija sa slikama. Takoder kada sam narucila trenirku dosao je manji broj ali odmah su mi vratili novac nakon sto sam napisala (i naravno proizvod ti ostane). Jedina zamjerka sto nisu im za neke stvari bas kvalitetni materijali, to je jedina zamjerka tako da treba paziti sto narucujes. Jaknu ssm isto narucila i cak je dosla ljepsa nego na slici. :*
2018 02 23
Hvala :) mislim da su cijene dosta niske, tako da ne ocekujem neku visoku kvalitetu, nadam se da ce makar stici pribkizno kao sto je na slici. Drzimo fige!
2018 02 24
Narucila sam si plisanu trenirku npr a takvu istu tu prodaju za duplu cijenu tako da se stvarno isplati , samo uvijek sam broj veci narucivala. :")
2018 02 24