Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Što je ovo?

Nemam pojma odakle se stvorila mrlja niti kako ju skinuti (probala sam s Amway SA8 s kojim sam bila uvjerena da ce se skinuti jer mi sve skine ali nisam uspjela😞) Evo ako imate ideju od ceg bi mrlja mogla bit i kako ju skinuti bila bih zahvalna🤔
2018 02 23
A :o ?
2018 02 23
Evo jedva mi je ucitalo sliku
2018 02 23
Ne znam što bi moglo biti, ali, još nisam naišla na mrlju koju mi onaj DMov skidač mrlja nije maknuo (trenutno ga nemam, pa ti ne mogu fotku staviti)
2018 02 23
Neke mrlje koje nisam uspjela skinuti sa skidačima mrlja su otišle sa običnim sredstvom za pranje suđa. Malo staviti na mrlju pa lagano trljati, rukama ili keficom, ovisno o tkanini....
2018 02 23
hulalula, prvi put čujem za ovo tvoje :) za ovaj dm sapun sam pročitala na ovom forumu( tko god ga je hvalio, bogteblagoslovio!), reko investirat ću tih 7 kn pa da vidimo. Skinulo višegodišnju mrlju od crnog vina s bijele majice, majica ko nova!
2018 02 23
Morat ću to probati. A jel znaš neko sredstvo da se može dodati u bubanj? :) Nekakav izbjeljivač + uklanjač mrlja 😁
2018 02 23
Isto ima taj sapun u tekucoj verziji u bocici. Gore jos ima i cetkicu s cim mozes mrlju protrljati. super je. to namocis malo, odstoji i operes u bubnju bez problema, a mozes i dodat prasku ak hoces za svu robu. :D
2018 02 23
Meni ovo izgleda kao hrđa i uistinu ne znam sa čime bi se hrđa mogla skinuti. Ja još s ničim nisam uspjela.
2018 02 23
Mozda to cudo moze spasiti moju najdrazu jaknu..Jakna je bijela od umjetne koze,objesila sam novu crnu torbu na vjesalicu do jakne i crna boja s torbe mi se preselila na jaknu..Torba je zavrsila u smecu a jaknu sam prala u perilici tri puta i dosta je boje otislo ali je jos vidljiva pa je nemogu nositi..Moram cim prije u DM..
2018 02 23
> hulalula: > Morat ću to probati. A jel znaš neko sredstvo da se može dodati u bubanj? :) Nekakav izbjeljivač + uklanjač mrlja 😁 Smac! Ima bas jedan na kojem je nacrtana odjeca, ja s njim cistim kauc, bijele tenisice - budu ko nove! Skinuo je i mrlje od onih pekmeza za tamnjenje, ma sve zivo
2018 02 23
> supermamica: > Neke mrlje koje nisam uspjela skinuti sa skidačima mrlja su otišle sa običnim sredstvom za pranje suđa. > Malo staviti na mrlju pa lagano trljati, rukama ili keficom, ovisno o tkanini.... Sa ovim se slazem,s deterdzentom za sudje skidam cak i motorno ulje s radne odjece..Stavim na suhu tkaninu i ribam cetkom zatim ubacim u perilicu,svaki put uspije..
2018 02 23
Ako je hrda u pitanju, nazalost nista to nece uspit skinut. Imala sam par majica na koje je dospila hrda i sve sam ih nakon dugotrajne muke da skinem sa svim mogucim i nemogucim sredstvima, bacila.
2018 02 24
Hvala vam svima na savjetima-definitivno cu i ja investirat u dm-ov sapun 😉 isprobam, pa ako (ne)skine javim
2018 02 24
> gitadevi: > Taj, taj ! Reklamiram ga gdje stignem, kao da me plaćaju za to ,:) hhahahhaha da, tak i sama :D Al ga stvarno vrijedi reklamirat! 7kn nikad bolje potrošeno :")
2018 02 24
1 2