Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Zašto je teško prodati robu?

Nova sam na krpicama pa vas molim da pogledate moj profil :) i date mi sansu
2018 03 02
Zato jer prodaješ većinom ljetnu robu, a sad se još kupuje zimska. Krenut će, sretno ;)
2018 03 02
Dobrodošlica :") ! TinTina987 je mudro rekla. Malo sudjeluj po Forumu, ljudi uvijek bace pogled na profil onog tko nešto komentira neku temu? I budi strpljiva. Neće smetati ni ako najprije malo kupuješ, pa skupiš par pozitivnih povratnih ;)
2018 03 02
Želim sreću u prodaji..i strpljivo.. <3
2018 03 02
Ja sam do sad prodala samo jednu haljinu :(
2018 03 02
nije tesko nego je to vjer zbog sezonskih snizenja pa su ljudi vise to pratili mada nekad ne ovisi o tome nekad zna bit da nista ne prodam po mjesec dva ..svaka roba nadje svog kupca ima ljudi koji su navikli kupovat na krpicama tako da samo strpljivo i krenit ce prodaja :)
2018 03 02
Ja sam na pocetku vise kupovala,prvih 20 suradnji je bilo oko 2 trecine kupnja ostalo prodaja i zamjena,onda mi je krenula prodaja pa sam vise prodavala nego kupovala.. Mozete za pocetak obaviti koju povoljnu kupnju cisto da skupite malo povratni..Krenut ce i vama Mirnica i Sementa,samo strpljivo..Sretno objema! 😉
2018 03 02
Dobro došla! Polako, bude krenulo :")
2018 03 02
Budi strpljiva, vidjet ćeš jednom da će ti krenuti :D
2018 03 02
Krenut ce,samo polako. I sretno😅😅
2018 03 02
> fadila1966: > Ja sam na pocetku vise kupovala,prvih 20 suradnji je bilo oko 2 trecine kupnja ostalo prodaja i zamjena,onda mi je krenula prodaja pa sam vise prodavala nego kupovala.. > Mozete za pocetak obaviti koju povoljnu kupnju cisto da skupite malo povratni..Krenut ce i vama Mirnica i Sementa,samo strpljivo..Sretno objema! 😉 HVALA!! :)))
2018 03 03
Moj je savjet (generalno za sve) staviti detaljnije opise stvarčica. Kupcu je svaki detalj važan jer slike ne mogu sve dočarati.
2018 03 05
baš sam i ja to htjela pitati:) prije par godina sam na njuškalu prodavala,prodala oko 20 tak stvari,stalno se netko javljao..sad niš ,čak ni upita,samo 1 u 2 mjeseca..je,i ja sam pretpostavila da je možda zbog sezone sniženja..al lakše mi je sad kad vidim da je to normalno..valjda će krenut i meni;))pozz svima
2018 03 06