Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Podbradak-savjeti

Sto s njim? Citam da postoji i laserska liposukcija podbradtka gdje kirurg u lokalnoj anesteziji samo gurne par iglica u vrat i rastopi masne stanice i podbradak nestane ... Dali netko zna sto o ovome? Ili bilo kakav savjet za nas "siromašne obicne smrtnike" kako smanjiti taj nesretni podbradak...
2018 03 03
Manje papice (pogotovo ugljikohidrata) -iz iskustva govorim😉
2018 03 03
Postoje i vjezbe za to, imate puno tutoriala na youtubeu. Proguglajte "How to get rid of double chin" ili "Exercises to get rid of double chin". Nisam probala, ali moja prijateljica stalno koristi te vjezbe za lice, vrat i podbradak. I djeluju. Naravno, uz zdravu prehranu i opcenito zdravi nacin zivota ( vjezbanje, kretanje, pravilna njega koze itd). :)
2018 03 03
Ja imam neki mali, poveća se kad se udebljam logično :') Ima dosta vježbica i stvarno djeluju, ja probala. Najviše sam jako gledala prema gore i tako istezala taj prednji dio :)
2018 03 04
> iskrica0: > Ja imam neki mali, poveća se kad se udebljam logično :') > Ima dosta vježbica i stvarno djeluju, ja probala. Najviše sam jako gledala prema gore i tako istezala taj prednji dio :) Daaaa, gledanje prema gore. I upiranje jezika o nepce isto. 😂😂😂
2018 03 04
> fedora: > > iskrica0: > > Ja imam neki mali, poveća se kad se udebljam logično :') > > Ima dosta vježbica i stvarno djeluju, ja probala. Najviše sam jako gledala prema gore i tako istezala taj prednji dio :) > Daaaa, gledanje prema gore. I upiranje jezika o nepce isto. 😂😂😂 Da :') :')
2018 03 05