Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

cure, mislim da nam je svima dosta prevarantica koje kvare povjerenje izmedju poštenih cura. ako ste skužile neku napišite ovdje da znamo i da ne suradjujemo s njima [:frustriran]
2012 10 30
te se cure poznaju jedna drugoj ostavljaju povratne informacije, rade lažne profile puštaju sebi pozitivne komentare...traže zamjene i da šaljemo na adrese od prijateljica navodno za njihov 'rođendan' a one ništa ne pošalju
2012 10 30
znam ja i tu hahahahaha meni je isto htjela uvalit,joj te klinke balave
2012 10 30
a svejedno ako ih adminka blokira, kad ce opet napravit drugi profil. cure, ako vidite samo jednu sliku artikla, pitajte dodatne. srecom ja sam puno na tim stranicama sa slikama i skuzim odmah
2012 10 30
joj,ovo je super tema :) općenito ne vjerujem curama koje uz slike s interneta ne stave nikakve "privatne" slike predmeta... :/
2012 10 30
bravo! razotkrijmo prevarantice!
2012 10 30
Odlična tema, samo šteta što se o njoj mora pisati..
2012 10 30
Cure bok . Tu sam nva pa ne znam kako mogu blokirati prevarante. Molim pomoć. Hvala. [:sokiran]
2012 10 30
Ženo svaka ti čast što si pokrenila ovu temu! Na našu žalost što se te prevarantice uvijek iznova mogu skrivati iza lažnih profila, ali mislim da svaka cura koja doživi negativno iskustvo na krpicama ovdje to treba prijaviti!
2012 10 30
pa ja ne vjerujem čime se ljudi bave inače [:sokiran] Bože me sačuvaj.. trebali bi administratori možda malo bolje "pročešljati" ili prilikom logiranja - da se mora upisati nešto.. recimo na stranici kupiprodaj, nema puno članova, doduše RIJETKO se i tko javi za kupnju ili slično - ali tamo se prilikom log in - treba upisati OIB,.. e pa sad ko hoće varati ... [:sokiran]
2012 10 30
super tema!!!! evo gledam linkove prevarantica sto ste objavili,to je skoro sve jedna te ista osoba ili su pak frendice,hellouu pa svaka ima ko fol puno pozitivnih komentara od osoba koji su zadnji put logirane kad su objavile pozitivni komentar,pa to se lako moze odma otkrit...budite oprezne i davajte puno ime i prezime [:kesi]
2012 10 30
Odlicna tema! Ja sam tu tek par dana, pa mi je jako korisno!
2012 10 30
aaaaaaaaaaa sad vidim ta Maja 2112 se i meni javila za zamjenu starkica - sva sreća nisam bila za zamjenu [:smije]
2012 10 30
stvarno ima svakavih ljudi :/ i slažem se sa Sanjci da bi administratori trebali imati dodatne osobne informacije. Npr. i na njuskalu ako želiš staviti oglas moraš se registrirati, dati ime i prezime i oib. bez oib-a ti uopće ne prizna registraciju.
2012 10 30
super tema i meni se desilo sa tihana2 poslala sam jioj cizmice i nisam dobila natrag nista vec je bila blokirana i onda mi posalje majcu koju sam ja trebala platit postarinu e pa nek se raspadnu te cizmice [:place] [:place] [:frustriran] [:frustriran]
2012 10 30
1 2 3 4 5 ... 37