Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Uređenje vrta

Evo jedna temica za obožavateljice cvijeća i prćkanja po vrtu hihi Jeste puno posadile cvijeća? Jeste nešto izrađivale da vam vas vrt izgleda kao iz bajke hehe.. Pišite ideje što vam je ovako zgodno za vrt a da nije komplicirano ili skupo
2018 04 19
ja nemam ni vrta ni balkona a svaka biljka u stanu mi uvene jer volim biti u mraku no...obožavam gledati kamenjare pred kućama...čak i ja...antitalent za cvijeće...zastanem pred zanimljivim kamenjarom i promatram tu ljepotu..... samo da dodam....pola majica u ormaru mi ima cvjetne dezene.... želim vam puno sreće s vrtom!
2018 04 19
Svašta se da napraviti. Sukulenti u neobičnom kamenju, bilje u starim drvenim bačvama, neobičnim loncima, spirale od kamenja.. Inače sam više orijentirana na povrće, mahunarke, začinsko bilje ali ove godine sam posijala i dosta cvijeća :)
2018 04 19
Imam nazalost samo balkon i to na juznoj strani ,ali nema ljeta da ga ne krase pelargonije,pustinjske ruze i viseci ruzmarini ☺.Da imam vrt ne bi se trava od cvijeca vidjela,sadnja mi je pravi antistresni tretman,bas kao da sam bila u welnessu...😄
2018 04 19
Prije sam zivjela u kuci, a sada sam 2 god u stanu s malim balkonom. Odlucila sam posaditi 1 sadnicu batata, krastavca i rajcice te tri sadnice jagoda. Presadila u vece posude i kupila zemlju, zalijevam rano ujutro i kasnije navecer. Pitanje- hoce li uspjeti?? 🤣🤣 Po danu su na udaru sunca, hoce li se posusit? I dali treba jos kakvo presađivanje. Zelim da mi uspije tih par sadnica da si uberem malo svojih plodova ☺️
2018 04 20
Uspjet ce mini rajcice na balkonu, persin, bosiljak,salata...
2019 01 05