Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Badići, stiže ljeto

Prosle sam si godine napokon priustila posteni badic i to u yammamay-u.Muka mi je vise bilo traziti normalne gace.Stvarno ne razumijem te proizvodace ,ili su uvjereni da smo sve ravne ko daske ili se netko za...... sa nama i negdje na plazi umire od smijeha kad se pojavi zena sa tri slaufa,a gace se ne vide od njih
2018 04 25
Ja badice kupujem na kraju sezone za slj ljeto. Tako sam polovinom 8 mj prosle godine kupila 2 za manje od cijene jednog. Bas se ne zamaram "modom", sto jednostavniji to bolji, klasika, pa mi nije bitno cekati sto ce biti moderno koje sezone. Samo dajem.prijedlog. Malo bolji badici su inaca preskupi kad se kupuju na pocetku ljeta. Uvijek mi je za tako nesto sto cu nositi 10ak dana zao dati preveliku lovu.
2018 04 27
Sorry, moram se malo reklamirati :D ali na mom profilu ima par neloših kupaćih za one sa većim cicama, 75E i F košarice, pa ako nekome treba :)
2018 04 29
I ja volim New Yorker, ali su jaaaako nekvalitetni. Razlijeva se boja ili se ispire, ocufa. Yamamay obožavam, da se naći i jeftinijih. A prošle godine sam kupila lot 7 donjih dijelova za 15 kn ovdje na Krpicama!! Da mi je opet naići na to...
2018 05 02
Fadila, ukusi se razlikuju naravno ali mislim da ste super odabrali ;)
2018 05 03
Fadila, uzmi sve, jednom se živi!
2018 05 03
> Majalike: > Fadila, uzmi sve, jednom se živi! :')
2018 05 03
Hvala Sonja...😉 Majo nemogu sve uzet cu samo zuti,mislim da cu u njemu sigurno plijeniti poglede..😀
2018 05 03
Sigurno hoćeš, žuti je mrak;) A danas u lidlu je bilo skroz ok badića, ja uzela jefan al nisam ga oprobala još
2018 05 03
ja kupila u lidlu po 65 kn upravo za kćer, još malo pa nestalo
2018 05 03
I ja sam danas kupila u Lidlu,za tu cijenu su odlični!
2018 05 03
Ja upravo probala, dakle za dva broja su manji od navedene konfekcije. Uzela sam broj veći nego nosim jer nije bilo manji, a na kraju mi je broj malen
2018 05 04
kod nas 38 odokativnom metodom dobro procijenjen i eno ga već na pranju
2018 05 05
1 2