Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Haljine i tenisice

Što mislite o tim kombinacijama? Sviđa mi se nonšalantnost i 'bolimepatka' stav koji se odašilje, ali nisam baš uvjerena do koje mjere je iskren, a do koje je slijepo praćenje trenda. Mislim, ima štosnih i sretnih kombinacija, ali vidjeh i blage užase...
2018 05 05
Najčešće je blagi užas, pogotovo kad su haljine svilenkaste a tenisice glomazne i još u tri boje, moda je nastala tako što su neku damu nažuljale cipele pa je bez ustručavanja zamijenila obuću da zaliječi žuljeve, druga svraka je to vidjela pa prekopirala.....ono što je "moderno" nikad nije i moda, al idu mi neke malo sportske haljine i ne preglomazne tenisice i naravno ne uz ćoškastu veliku torbetinu, netko stvarno zna to isfurati da bude dobro..
2018 05 05
Meni je to bas lijepo al treba dobro spojiti koje tenisice i koja haljina.. ne ide sve skupa..
2018 05 05
Ide skupa ono u čemu se čovjek dobro osjeća :)
2018 05 05
Predobre su mi kombinacije haljina i suknji (dugih, kratkih, jednobojnih, cvjetnih..) sa niskim starkama...ma skroz odlične i savršene za proljeće / ljeto! :")
2018 05 05
obožavam i nosim redovito :D Starke ili startasice. Jedino što mi nije baš nešto, ne izgleda mi lijepo niti bih ikada skombinirala- lepršave haljinice i neke "kabaste" tenisice, a la superstar. superstar na haljine- da. Ali kad vidim onako neku ljetnu, veselu haljinicu, baš onu ljetnu, tipa od šifona i te superstar- nije mi lako ,:)
2018 05 05
Isto kao i Sara, volim haljine i nosim ih sa starkama ili startasicama najčešće. Nikako to ne smatram modernim ili trendi, jer su za mene tenisice nekako prirodan odabir s obzirom da sandale i cipele baš i ne nosim (osim u nekim posebnim prigodama). Starke mi oduvijek pašu na casual kratke haljinice i tako sam nosila i prije nego su starke postale abnormalno popularne. Doduše, tada sam i nosila samo starke :D (kiša, snijeg, bolio me k) Ali moram priznati da mi se nikako ne sviđa kombinacija tenisica za trčanje i haljine :|
2018 05 06
Ma, pitam jer sam upravo uočila tu poplavu kombinacija elegantnih i večernjih haljina sa kabastim patikama i ogromnim torbama. Jedna u srebrnoj haljini i bijelim patikama mi se pojavljuje danima, ne mogu tu sliku izbit iz glave k'o loš refren od kojeg hoćeš poludit:)) Zapravo sam skužila da me takve kombinacije podsjećaju na beskućnike koji nabacaju na sebe što nađu, ono, vreća za smeće, nekoliko brojeva prevelika obuća i golemi prtljag. Nije to isto što i kombinacija s platnenim tenisicama, mora bit neki žeći feler kad se ja to pitam jer me u suštini do amena nije briga tko šta nosi. Ima žena koje bi znale i tu vreću za smeće dobro iskombinirat pa se mogu samo divit, ali to da od večernje haljine uspiješ napravit vreću za smeće...to mora bit neki novi talent koji samo želim prestat vidjet i na ulici i u svojoj glavi :D
2018 05 06
Starke i haljina 🔝🔝🔝👌
2018 05 06
> kroasan: > Ali moram priznati da mi se nikako ne sviđa kombinacija tenisica za trčanje i haljine :| tenisice za trčanje ne mogu smislit ni na traperice, a di bi na haljinu :O Nosim ih i ja, da ne bi bilo, ali samo, jedino i isključivo na trenirke. morskoprase, je, sve jasno. To ni meni nije prejasno :D Neke fensi haljine i onda na noge te takozvane "ugly shoes" koje su u modi već drugu ili treću sezonu iz meni apsolutno neobjašnjivog razloga :,'(
2018 05 06
Slazem se 1000% sa Sarom. Ja sam bila jako protiv starki i bilo koje vrste haljine..i onda vozila dug put a ljeto, vrucina ono blizu 40, ma pakao..nema tog klima uredjaja koji bi ohladio. Uglavnom, morala sam obuti tene starke i nesto udobno da se ne spojim sa sjedistem, i obucem jednostavnu haljinu pamucnu laganu midi komotnu dosta.. i mislim si ajmeee ne smijem ni gledat :/ Skuzim sebe u staklu na benzi ..mislim si FU** pa to je dobro! ,:) Opusteno, svakodnevno..ma skroz ok. Od tad si iskombiniram, ne ide svaka haljina naravno..i dakako obujem carape pamucne one plitke nevidljive u tenama, ne mogu na bosu nogu nikako. A Superstar mi ide na sportske obicne midi suknje..mada rijetko to isfuram, tesko mi je nositi superstar na celikim vrucinama.
2018 05 06
Kao sto sam napisala vec super mi je to i sama to nosim, al stvarno mi nije lijepo kad netko obuce svecaniju haljinu sa ljuskicama ili neku seljastu i onda dolje neke tenisice koje su em prljave em nisu ni platnene niti ista vec đombaste i ružne.. al kao sto je sonja90 napisala u nekim situacijama je stvarno to prakticno.
2018 05 06
Little girl, slazem se u potpunosti. Svecano ne ide s tenama i adio.
2018 05 06
Cure slazem se s vama.. Jos nekako sve to sa starkama preguram al kad vidi trenirku i stikle..ono sta nose one fensi smensi poznate licnosti ajmeee ne moguuu to 3 dana izbit iz glave 😂😂😂😂
2018 05 14