Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Korisnica Majda127

Znaci suradnja krenula 28.4. , isti dan uplacujem novce, 30.04. javlja da je paket poslan. 26.05. saljem poruku da paketa jos nema. Tri puta doticnu pitam gdje je paket, da li je poslan, da bi tvrdila da je poslan i da ceka u posti. Na moje upite jel mogu dobiti broj za pracenje, ignorira poruke. Voza me k'o budalu i govori neka provjeravam u posti, da su gospodje u posti rekle da je paket na putu prema meni. Znaci mj dana cekam paket koji stize iz obliznjeg grada u Hr., za koji me doticna uvjerava da stoji u posti, samo eto, postar ne donosi bas taj paket. Trazim povrat novca prije 13 dana. Na moj upit prije 5 dana jel novac uplacen (obzirom na brojne suradnje, uplatu nikada nisam cekala da sjedne duze od 3 dana) tvrdi da je upravo uplatila, ali ni od novca, kao ni od paketa ni traga ni glasa do dana danasnjeg. Jos bahato odgovara da nije njezina stvar da vodi brigu o paketu koji je stigao. Znaci imam, tj. imala sam razumijevanja i previse, sto se pokazalo jako glupo i lakovjerno od mene i zato ova tema jer ne zelim da netko prodje kao ja da mora moliti i vuci za rukav za svoju posteno placenu stvar. Kad dodjem doma napravit cu prepisku razgovora da se vidi sve crno na bijelo.
2018 06 09
Koma. Baš gledam, nema nijednu negativnu...
2018 06 09
možda žena ima problema doma, smrtni slučaj ili slično..... pa eto navlači....
2018 06 09
@ SonjaSpoljaric, vise cijenim da mi se kaze iskreno. Sve cu shvatiti i razumjeti, ali laz i prevaru ne podnosim i ne toleriram. Znaci mjesec i nesto dana toleriram, imala je vremena i vremena, pa i da se desilo nesto lose, shvatila bih. Ali ocito zavlaci, znaci ni ne spominje da ne moze/da se nesto dogodilo itd. @ Acjessie. Da, i mene zanima, sto se desi da nakon toliko pozitivnih suradnji, krenes lagati i varati ljude. Ne razumijem eto.
2018 06 09
Mislim da je problem u slanju obicno a ne preporuceno. Uopce mi nije jasno zasto ljudi vise salju obicno???? Toj posti ne mozes vjerovati uopce, nakon jednog paketa koji mi se izgubio (ne vezano za krpice ali od korisnice ove stranice) nikad vise nisam slala obicno i ne pristajem da se meni salje.. ne mogu suditi da li je ona u krivu ili nije, mislim u svakom slucaju nije lijepo da se na paket zaboravi kad se posalje.. treba se uvijek provjeriti jel stigao jel sve oke i to, a sto se tice sakoa u bescijenje tu mogu reci da dosta nas drzi stvari na profilu u bescjenje jer smo kupili a nikad nosili a platili skuplje nego prodajemo jer bolje da prodam nego da mi stoji.. a to da Vam nije stigao, sta da Vam kazem mozda vidite za koji dan tetu u posti u tom sakou 😂😂 .. i nije mi jasna uplata od 25kn? Zato sto je trebalo zvati postu? Pa to bi svakako radila da se zabrinem gdje je paket... a da li ste vi trazili slanje obicno ili je prodavacica to na svoju ruku tako poslala?
2018 06 10
@ littlegirl, nisam uopce trazila slanje obicno. Poslala je na svoju ruku. Znam kako ide s postom i bas zato da osiguram sebe i kupca, uvijek, ali bas uvijek saljem preporuceno. Eto, doticna je svojevoljno zakljucila da ce mi uplatiti samo polovican iznos. Kako ona kaze na njoj nije odgovornost.. Ali fer i korektno bi bilo vratiti novac ako paket ne stigne do kupca, barem ja tako smatram. Ako imam cist obraz, po meni je to jedino fer i korektno. Dogovor je i bio postignut s povratom novca, u kojem me opet izvozala. Znaci lagala je da je novac uplacen, a uplate nema vec 5 dana vidljive na racunu. Ja to smatram nepostovanjem i doslovno smijanjem u lice.
2018 06 10
Vi ste trebali reci prije slanja da ne zelite obicno slanje jer je previse riskatno. Pa biste imali sifru pakta i sve bi po tome bilo jasno. Ovako se ne zna je li poslala ili ne :/
2018 06 10
@ Sandrlje, tu je moja greska, to priznajem, jer sam pretpostavila da ce slati preporuceno.
2018 06 10
Hmm u tom slucaju ako ste dogovorili da salje preporuceno, a ona je poslala obicno.. mislim da je ona tu riskirala i da ona treba Vama vratiti puni iznos jer nema dokaza o poslanom ni dostavljenom paketu... da je poslano preporuceno nasao bi se ili bi posta vratila iznos izgubljenog paketa ( barem mislim ne znam tocnu info)
2018 06 10
> sunny83: > @ Sandrlje, tu je moja greska, to priznajem, jer sam pretpostavila da ce slati preporuceno. pa iskreno... preporuceno slanje za sako je, s ozbirom na tezinu (pretpostavljam), 18 kn. Moglo Vam je pasti na pamet da ce slati obicno buduci da je Vasa uplata bila 50 kn. Zao mi je sto ste ostali bez jaknice, ali mozda je stvarno poslana? Uvijek preporuceno. Ili Tisak!
2018 06 10
> littlegirl: > Hmm u tom slucaju ako ste dogovorili da salje preporuceno, a ona je poslala obicno.. mislim da je ona tu riskirala i da ona treba Vama vratiti puni iznos jer nema dokaza o poslanom ni dostavljenom paketu... da je poslano preporuceno nasao bi se ili bi posta vratila iznos izgubljenog paketa ( barem mislim ne znam tocnu info) koliko sam ja shvatila, nije dogovoreno nista. A ako je dogovoreno preporuceno, onda je definitivno prodavacica u krivu.
2018 06 10
Sad je gotovo, moguce da je i poslala, ali se izgubio. Ali cemu laganje da je novac uplacen prije 5 dana, a od uplate nema ni u? I sto da ja onda zakljucim i pomislim? Isto sto bi i svatko imalo razuman zakljucio - da me radi budalom.
2018 06 10
> Sandrlje: > > littlegirl: > > Hmm u tom slucaju ako ste dogovorili da salje preporuceno, a ona je poslala obicno.. mislim da je ona tu riskirala i da ona treba Vama vratiti puni iznos jer nema dokaza o poslanom ni dostavljenom paketu... da je poslano preporuceno nasao bi se ili bi posta vratila iznos izgubljenog paketa ( barem mislim ne znam tocnu info) > koliko sam ja shvatila, nije dogovoreno nista. > A ako je dogovoreno preporuceno, onda je definitivno prodavacica u krivu. Ne, dogovoreno je samo slanje postom, ali ne i nacin.
2018 06 10
Sad je gotovo, moguce da je i poslala, ali se izgubio. Ali cemu laganje da je novac uplacen prije 5 dana, a od uplate nema ni u? I sto da ja onda zakljucim i pomislim? Isto sto bi i svatko imalo razuman zakljucio - da me opet radi budalom.
2018 06 10
dio o laganju uopce ne treba komentirati, tu je sve jasno ;) pitanje je samo je li poslano ili nije... a nemoguce je saznati jer je poslano obicno
2018 06 10
1 2