Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li neko ima iskustva s naknadom stete?

Naime, prodala sam curi naušnice koje su se putem izgubile. Curi sam vratila novce uz ispriku i Nakon 4-5 odlazaka na poštu [:znoji] pokrenula postupak naknade štete koji je totalna pegla i max iznos naknade je 60kn bez obzira na vrijednost posiljke. Uglavnom proslo je vise od mj. dana i nisam dobila ni lipe tako da me prosla volja i ne ide mi se vise potezati po šalterima radi 60kn. Kakva su vaša iskustva?
2013 05 13
kako si joj slala? preporučeno ili kao paket? kada se šalje kao paket vrijednost koju naznačiš nju dobijaš zato je i poštarina promjenjiva. Pretpostavljam kao preporučeno.. e tu je uvijek fiksni iznos odštete. Piši pravnoj službi uz dokaze koje si sakupila (listić) obrazac potražnice i traži obeštećenje... Ja bih od pravne službe krenula...
2013 05 13
Da, slala sam preporuceno. Nego ne mogu vjerovati da oni od toga prave totalnu komplikaciju kao da zele da me totalno izlude i izpeglaju pa da odustanem sto im je na finalu i uspjelo [:frustriran]
2013 05 13
Procedura traje dugo. Pa nisi valjda ocekivala da ce ti lovu vratit za koji dan. To je birokracija s kojom treba imat zivaca. Ali lovu vrate.
2013 05 13
ma nemam vremena za obijanje saltera i ne gube mi se zivci. Eto im ih, necu propast za 60kn, a oni nek nekog drugog zaje.... [:jezik]
2013 05 13
Pa dobro i to stoji, ali ja ne bi odustala. Precesto im se u zadnje vrijeme desava to - gubljenje. Konkretno ne meni, ali citam po forumima...
2013 05 13
Nemoj odustati, pa kaj ti je.. Ni ja ne bi iz principa. Vjerojatno zato i zavlače toliko, već sam čula da im treba više od mjesec dana.
2013 05 13
I meni se izgubila preporučena pošiljka jednoj curi, zatražila sam potražnicu nakon čega su ustvrdili da se paket izgubio i poslali su mi na kuću adresu neke formulare koje sam odnjela na poštu i ispunila, evo sad neki dan mi je došlo pismo da će mi uplatiti na moj žiro račun novce (nekih 50ak kuna) u roku 8 dana... to sve skupa inače traje oko mjesec dana.
2013 05 13
sve sam ja to vec obavila, potpisala, ispunila i zadnje mi je receno da nema sefice tj. da ona radi popodne pa da ostavim br. tel pa ce me to isto popodne zazvat, a to popodne je bilo prije 20-ak popodneva [:hihot]
2013 05 13
sve sam ja to vec obavila, potpisala, ispunila i zadnje mi je receno da nema sefice tj. da ona radi popodne pa da ostavim br. tel pa ce me to isto popodne zazvat, a to popodne je bilo prije 20-ak popodneva [:hihot]
2013 05 13