Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Rade li administratori svoj posao?

MOD* [:smije] [:smije]
2013 05 17
ne al fakat....ozbiljno govorim! [:smije]
2013 05 17
izmedu ostalog,sta se ti meni imas smijat,os negativnu????!! [:smije]
2013 05 17
oprosti neću se više smijati evo sad plačem [:place] ne pliz samo ne negativka!!!
2013 05 17
e sada cu te kazniti Sotono,platit ces mi za sve!!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 17
[:kesi] biti ću tvoj rob i obavljati primopredaje umjesto tebe ako me poštediš [:smije] di je btw nestala tema di se ona gospođa čalič? obračunava sa svima???
2013 05 17
pred kraj je postalo ekstra zanimljivo...a doticnu progutala zemlja ocito [:smije]
2013 05 17
Aha, nisam mogla pronaći, ne znam jeli to tužno ili smiješno, ne vjerujem da je to žena od svojih 40ak godina koja se navlači sa nekim zbog 2 majice, a još i taj riječnik i komunikacija nula bodova [:sokiran] Žao mi je jadnih cura koje je uzela na pik:( Možda se trebamo bojati gospođa se očito osobno poznaje sa Slavkom Linićem [:smije]
2013 05 17
To sigurno.... [:smije] [:smije] i da ne pricam kako cifre od 30 kn spusta na 20...i grebe se za svaku lipu..i jos naziva i maltretira ljude sa skrivenog broja.
2013 05 17
[:sokiran] [:boji] strah i trepet na krpicama nije bolest sve što boli očito, možda baš nije popila lijek, a okrenulo na jugo [:kesi]
2013 05 17
Evo javljam da je moja negativna ipak obrisana..i zahvaljujem puno administratorici!
2013 05 17
Cure, ja sam jedna ovdje, i da znate koliko me plaćaju bilo bi vam sve jasno, drugo, fizički ne stignem sve na vrijeme napraviti, imam predavanja, pišem dva diplomska i radim 100 drugih stvari uz ovaj "posao" tako da se ispričavam svima koji nisu zadovoljni no ja sam jedna, a vas milijun, plus konstantno se krše pravila koja su jasna, ali ja ne mogu ništa oko toga napraviti... jedan je tehničar, također, i on popravlja tek kad mu ja javim jer on ne provjerava sajt sam. LP
2013 05 17
Za adminicu, bez uvrede ništa osobno nismo mislile, i normalno je da jedna osoba ne može sve sama stići i zato potpuno podržavam blokiranje takvih cura koje zatrpavaju forum sa svojim glupostima i nemaju ništa pametno za reći!!! također ovo stavljanje slika sa ebaya, tako bi mogla cijelih milijun slika staviti, a koja je poanta toga, ako neko ima pristup internetu nek si sam pogleda što tamo ima!! i naravno isti kriteriji za sve korisnike:) za admin. nadam se da ova tema nije shvaćena osobno jer joj to sigurno nije bio cilj:)))
2013 05 17
Draga administratorice, i ja sama imam posao za koji me se slabo placa te sam svejedno duzna obaviti svoj posao kako treba da bi istu tu mizernu placu mogla dobiti. Nista osobno, doista, ali ako se necim bavimo onda se od nas ocekuje da to i napravimo kako treba. Osobe koje meni dolaze ne zanima moj privatni zivot i moje ostale obveze, zainteresirane su samo za moju konkretnu produktivnost, smatram da je tako u svakom poslu, pa tako i u ovom. Doista, ako Vi ne stignete uskladiti svoje obveze sa ovim kako ga i sama nazivate "poslom", ja vjerujem da bi se nasla neka druga pogodna osoba koja je u mogucnosti preuzeti brigu oko stranice. Zasigurno ima ogroman broj djevojaka kojima bi i ta placica vise nego dobro dosla te bi se zbog svoga slobodnog vremena mogle puno vise posvetiti napretku iste.
2013 05 18
Trudim se i radim najbolje što mogu :)
2013 05 18
1 2