Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Adminica joj obrisala profil
2013 07 11
Postovani, korisnica iz Dakova pod nickom ninicaa18 stavila je oglas da prodaje samsung corby koji je kao nov i da nema nijedne ogrebotine,nakon upita o istom predmetu putem internih poruka na krpice.hr,doticna je potvrdila da nema nijednog znaka koristenja.Uplatila sam joj 300kn i nakon 2 tjedna cura mi je poslala mob koji nimalo ne odgovara opisu.Zamolila sam je povrat novca nakon sto joj posaljem mobitel nazad,no ona i dalje tvrdi da sam dobro prosla u kupnji i da je ekran cist kao suza,sto nije tocno,cak su i tipke dobile znakove koristenja.Zamolila bi vas da pripazite da druge ne zezne ako je mene.
2013 07 11
ovo cura odgovara Draga to je moj mobitel a ne sa googla, to sam ja slikala svoj mobitel samo da znate. radite sta hocete ja sam vama mobitel poslala a to sto vi sad nesta izmisljate to je vasa stvar ne moja, ja sam svoje obavila i poslala, i neznam samo kako mene mozete napadati i okrivljivati za tu neke stvari i kao da ne zeznem neke druge ljude.. s kim god sam poslovala su bili zadovoljni i nikad nisu imali nista lose za reci a to sto ti mislis i izmisljas to je tvoja stvar.. a kako ja da znam da vi mene ne zelite prevariti i da ja vama uplatim novce i ja mobitel nit vidim niti ista.. nemorate slati mobitel on je sad vas radite sta hocete s njim.. prodajte ga za te novce kao i ja, bacite ga, radite sta hocete, a ako ga poslajete na moju adresu ja cu ga samo odbiti jer ja nisam nista narucila niti ista...de molim vas pretjerujete sad previse malo, dobro da niste napislai da ekran nema ne njemu ili nesta.. mislim stavrno.. ja mislim da vi vamo zajebavate i varate ljude ja sam vama poslala i platila sama postarinu i sad vi izmisljate.. mislim stavrno ovo samo pokazuje kakva ste vi osoba.. vi ga posaljite a ja cu ga odbiti i reci da nisam nista narucila niti ista pa nek se vama vrati, jer ja sam vama na ljep nacin njega poslala i mobitel je uredu ako ima di koju malu ogrebotinu koda je neznam sta, a da je imo nesta veliko il da nije mogao raditi sigurno bi to napislala al ovako nisam imala potrebu.. mislim stvrano ja neznam sta vi izmilsjate.. radite sta ocete s njim prodajtega bacite ga, ali ga meni nemorate slati jer cu vam ja odbijati mobitel.. tako da.. a kao prvo vam i treba i moja adresa da posaljete.. tako da lp dati ce vam PBZ racun od 2340009-3110578683 Privredna banka Zagreb.. Na ime kristina kukolj Đakovo
2013 07 11
[:sokiran] [:sokiran]
2013 07 15
Maja Matkovic iliti sophie23 koja je sad blokana mozda operira opet sa novim profilom jer joj je ovo bio drugi, ugl., pokrala nas je malo vise za lovu pa se pazite njenih podataka i racuna u Splitskoj banci
2013 07 15
Nisam sigurna gdje da prijavim korisnika koji očito vara pa me uputite molim vas, evo situaciju cu ovdje opisati. Prvo sam ja kupila majicu i tražila sam običnu poštarinu (tražim ju često i trgujem preko foruma tako već godinama i nikad baš nikad mi se nije desilo da mi nije došlo) i majica nije došla ali eto moja krivica jer sam tražila obično. Nedugo nakon toga moja frendica s kojom skupa držim ovjde trgovinu odlučii kod iste cure kupiti drugu majicu, svidjela joj se jako i sad ona uzme preporučeno i uplati i cura kasni sa slanjem paketa jer joj je umrla baka, poslat ce ona kao sad evo, no od majice opet ništa, tako da mislim da je riječ o čistoj seratorici, jer sam ja još uljudno išla pitati da li je sve ok i da nema problema akoo nije u stanju sada poslati samo da javi kada ce, pitala sam par puta, odgovora nigdje.... Ovo mi je prvo loše iskustvo ovdje pa me samo uputite da li da ovdje imenujem korisnika ili gdje, jer koliko vidim trguje dalje pa da se netko drugi ne opece
2013 07 18
ovdje ima hrpa linkova od cura koje su muljale i varale po krpicama....ostavi njen link ovdje,cure uz link napišu situaciju koja se dogodila i zašto ju ostavljaju vamo...
2013 07 18
Blikeblond, a zašto joj frendica i ti ne ostavite povratne informacije? Ovako samo još netko može nasjesti.
2013 07 19
Cure pripazite posebice na on ekoje u zadnjem novom trendu uplacuju manji iznos nego je dogovoren,pod forom "zaboravila sam" i tome slicno,opet pokusavaju proc jeftinije na tako jadan nacin [:ljut] Ne saljite nista dok ne dobite puni iznos.
2013 07 19
Zna li netko što se dogodilo s korisnicom MicaMacaZG? Zašto je blokirana? Pitam iz razloga da sam joj dan prije nego je bila blokirana, uplatila na račun sedamdesetak kuna za jedan artikl...U to vrijeme imala je samo pozitivne povratne informacije, i to stvarno puno njih. A onda je osvanula blokada i negativne info... :( Ne znam što sad...
2013 07 20
Cura pod nickom dobermanka - VELIKA PREVARANTICA, cura iz Rijeke - Tatijana Prelec .....i sad vidim da je izbrisana pod tim nadimkom, OPREZ
2013 07 20
MIslim da bi netko trebao napravit popis glupih ljudi s krpica. Pa da odvojimo ''prevarantice'' i ''glupe'' :D
2013 07 20
JelicePcelice sudeci po svemu sto citam na ovom forumu, za jednu takvu listu bi trebalo zakupiti dodatan server [:zaljubljen]
2013 07 24
Ja zasada nemam nikakvog lošega iskustva :s ali htijela bih pomoć od bilo koga, samo neka mi se javi, molim vas :/
2013 07 24
Mauritze, meni je odmh sumnjivo jer nema nikakvih povratnih informacija o korisniku, iako sam ja dosta paranoična osoba pa jako pazim na to, npr. sd bih kupila japanke od djevojke koja također nema povratnih informacija i samo jedan artikl, ali se to da srediti, dogovoriš sa prodavačicom da se torba šalje poštom/pouzećem, pa kad tebi lijepo torba stigne na adresu, daš novac poštaru i to je to, najmanja šansa za prevaru, jer paket slobodno i otvoriš da se uvjeriš da je unutra stvarno torba, a ne kamen :D
2013 08 01
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 58