Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

jel zna netko nešto o lenirobic2013? Aktivna u Sloveniji a tu nije...Nasjela sam opet i opet [:znoji]
2013 08 18
@dudazg- pa na slo krpicama ima 5 negativnih.. [:vrti] Idi radije tamo piši na njihov forum, i tamo joj se javi.. prije će ti netko pomoć nego ovdje, budući je aktivna.
2013 08 19
Hvala ti, nisam provjeravala glupa ja, poslala i sad čekam uplatu, ajme jao [:place]
2013 08 19
ČItam ovo za slanje pouzećem, ne znam jel to još vrijedi al već neko vrijeme slaje paketa poštom - ne smije se više otvorit paket i vidit što si dobio. tak je buraz ostao bez mobitela i dobio masu reklama.. i poštar kaže zabranjeno otvaranje dok ne platiš.. i sad mu pet mj tri tis kune leze u posti ne moze do njih
2013 08 20
to se nikad nije ni smjelo,pakt je tvoj tek kad ga preuzmes i onda mozes s njim raditi sto zelis di to ima da otvoris paket i onda ga ne preuzmes? ili si ga preuzeo ili ne,a ako ga nisi preuzeo ne smije biti otvoren. sad sto ce biti u nutra druga je stvar
2013 08 20
Beatriss moglo se, ja sam tako naručivala par stvari preko njuškala, otvoriš da vidiš je li to to i to je poštar dozvoljavao i to je bilo pravilo, i onda ako je to u redu uzmeš ako ne vratiš..ja sam jednom dobila krivu stvar tj ofucano nešto što je trebalo biti novo i nisam to htjela primiti i onda je bilo automatski vraćeno ovome tko je poslao...
2013 08 20
mozda je to vas postar dozvoljavao ali ja nikad ne bih preuzela paket nazad da mi dode otvoren. on to ne smije dati,zbog toga on i posta u kojoj radi mogu imati poprilicnih problema dakle ili si preuzeo i otvorio i onda ga ne vracas ili ne zelis preuzeti uopce to je isto ko da ti dode racun za struju ili poziv za sud,ti otvoris i kazes ne svida mi se to sto je unutra,ne zelim preuzeti kad bi se tak moglo bilo bi idealno.
2013 08 20
Nije "naš" nego je to bilo normalno u poslovanju, tako sa primala pakete na dvije tri adrese bez problema.. i To je bilo odlično. pogotovo za ove prevare danas što su se dogadjale kad naručiš nešto pa dobiješ hrpu papira.. ne može se to uspoređivati sa računima iil pozivima, zato što preko neta imaš masu prevara gdje ljudi dobivaju ništa a naručili su nešto.. Primjerice ja sam naručila nove tenisice kao jednom nošene a došle su raspadnute starke i ja ih nisa htjela niti platiti niti preuzeti kad sam ih vidjela i nije bilo problema..
2013 08 20
Zrinkic - nije istina, zvala sam poštu i oni su mi rekli da se paketi NE smiju otvarati dok se ne preuzmu, jer sam i sama ostala bez 400kn, nisu mogli ni stornirati novac nakon pola sata od mojeg preuzimanja... Poštar isključivo na svoju štetu tebi daje paket na otvaranje, time riskira i svoj otkaz.
2013 08 20
Ukoliko je to kod vas bilo pod normalno onda ne vrijede ista pravila za sve pošte.
2013 08 20
da ne smiju ti se sad otvarat, već jedno više od pola godine. prije se moglo:)
2013 08 20
Sad ću ti ja objasnit kako posta funkcionira, oni su ti mogli stornirati novac jer oni novac uplaćuju tek nakon 24 sata od predaje paketa i naplate novca. ali šta se radi? ti moraš prijavit policiji tog nekoga tko te je prevario. i onda ti policija daje neki papir na kojem pise da si prevaren i da ti posta mora vratit novac..ali onda to njima nije pasalo jer ne mogu ni sebe podmirit za troškove usluge ukinuli su to sad ide prevara koju policija dize po sluzbenoj duznosti ali iznad dvije tis kuna. i onda ti moraju vratit novac i on lezi i posti kad sud prodje. eto neki (buraz( čeka od četvrtog mj novac da mu posta vrati pa posta nikako..
2013 08 20
posta je posta! upoznata sam sa zakonom o postanskm poslovanju. paket koji si ti otvrila a nisi preuzela tehnicki jos nije tvoj paket! mozda je to negdje bila uobicajena praksa ali je protuzakonito!
2013 08 20
kak ti policija moze dati papir da si prevaren,pa od kud oni to znaju,ti jedino mozes prijaviti policiji i oni moraju napraviti zapisnik.a tek kad se dokaze prevara eventualno mozes dobiti novac. i sto postu briga sto je u tvojem paketu,i od kud oni znaju jesi ti dobio ono sto si narucio ili su te stvarno prevarili? jel mi zivimo u istoj drzavi? [:sokiran]
2013 08 20
Ti si malo munjena, lijepo sam ti ispričala nešto kroz što sam prošla i doživjela a tupiš svoje:)
2013 08 20
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 58