Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Ovako, mob naručen preko njuskala, bio je onaj lik na policiji koji je rastavio cijeli mobitel da provjeri pravovaljanopst sms poruka zbog dogovora oko moba, osoba koja ti je predala paket dakle pošt.sluzbenik je vidio da je u paketu bilo ništa i on je dao svoju izjavu, imaš ime prezime i adresu osobe koja te prevarila, policija nakon toga ustanovi da si prevaren, nakon toga oni su dizali optuznicu da mali ide na sud jer mu to nije bila prva prevara kako je prevara bila više iznad 3 tis kuna onda nema privatne tužbe nego ide po službenoj dužnosti. nakon odluke suda pošta vraća novac. i tu dolazi do komplikacije jer je pošti odmah javljeno da je u paketu nista i da se radi o prevari a oni su rekli da uplaćuju novac tek nakon 24 sata od primitka i da će biti stornirano. PRIJE DAKLE PRIJE, je bila praksa da ti dodješ u postu, digneš paket, otvoriš ga pred poštanskim sluzbenikom da vidiš da li je taj paket ono što si naručio. i tek kad vidiš plaćaš. Više se neću ponavljati ako nisi sposobna razumjeti nešto što sam doživjela i što ti objašnjavam onda bok..
2013 08 20
i ja sam dozivjela da mi je dosla otvorena kuverta, da je posta isporucena krivoj osobi, da me postar ne trazi da potpisem preporucenu posiljku,svasta se moze dozivjeti.. ne znam za tu praksu ali po nekoj logici to nema veze s mozgom,znaci ti posaljes meni paket,npr torbicu,ja ga otvorim na posti i kazem nije to ista boja koju sam narucila malo mi je presvijetla,prevarena sam ,necu primiti, i oni tebi vrate paket koji je vec bio preuzet i otvoren,s tim da ti snosis pune troskove slanja.i ti bi to primila nazad?? ne znam ja tko je tu munjen ali ti si svakako neodgojena,ne znam zasto si dajes za pravo castiti nekoga takvim epitetima ako te se pita da nesto objasnis??
2013 08 20
cure , da ne otvaram istu temu po 100. put , mogu li ikako provjeriti korisnicu po imenu i prezimenu , a ne po korisničkom imenu na krpicama, jer najmanji problem je otvoriti novi profil ???
2013 08 20
Evo i mene na tu temu! Nadala sam se da nikad u ovoj rubrici neću imati komentar ,al eto stigao mi je danas s tiskom [:hihot] Kupila sam ,,novu" majicu tuniku, iznošenu i s jako vidljivom rupom od moljca na sredini leđa! Cura je bez povratnih informacija i prodaje muda pod bubrege! A ja sam ih kupila [:ljut] Radi se o krpice256 [slika:9d9e0e19-913c-4c6b-b6fd-717367a90ff1] [slika:22c9d470-5155-4eb2-961b-290447a75c9b]
2013 08 21
@barby21 ako je najednom pobrisala artikle i zbrisala onda ti moram reći nažalost da nećeš više vidjeti ni pare ni artikl. Jer obično to tako završava. Tragično, ali istinito [:frustriran]
2013 08 27
[:ljut] [:ljut] morala sam i ja jednom nasjest,nazalost! ako ima netko njenu adresu ili bilo kakvu informaciju,kontakt neka mi posalje u inbox....hvala
2013 08 27
NIKAD, ali NIKAD slati prije nego su novci na računu! Jaooooooo! [:vrti]
2013 08 27
selenazagreb-Isto,isto,indentično je meni radila! ISTO !!!
2013 08 27
Ne razumijem kako cure koje varaju nemaju srama i kako im se uopće da natezati radi par kuna! PRESTRAŠNO. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 08 31
@sepina- pogledaj na vrhu ove stranice post- ta cura je poznata da otkaže u zadnji tren ili i ne otkaže i pravi se Englez poslije.. piši adminki neka blokira i ovaj profil!
2013 09 01
Ja više ovo ne mogu pratiti. Ovo je zbilja poštalo strašno [:ljut] [:ljut]
2013 09 02
I meni je dotična Biljana prije 17 dana rekla da je poslala paketić, trebale smo raditi zamjenu,, ja njoj poslala odmah a od paketa ni p.
2013 09 02
ovdje ima više cura koje varaju nego onih poštenih [:place]
2013 09 02
tko ima iskustva sa DaisyD...uplatila 8.7. da neeešto naruči na e-bayu....javila je prije 3 tjedna... da ništa...pa sam onda tražila povrat sredstava...jer se više s time ne želim gnjavit....ali se ona ne javlja već 10 dana!!????? [:boji]
2013 09 04
Ma, prijava s OIB-om i doviđorno. Pa neće bit natezanja [:jezik]
2013 09 05
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 58