Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

jesi ti svjesna da si upravo sebe stavila na listu losih korisnika?
2014 09 08
tea, hhahahah očito nije ajme uzas!! [:smije] [:smije]
2014 09 08
Ja sam uplatila po dogovoru 150 kn za starke Marin Matković Dražica iz Splita u 6.mj.,ali ih do danas nisam dobila. Na upite mi je nakon 2 tjedna odgovorila da joj je dijete bilo bolesno (dobilo sunčanicu) pa da će mi poslati starke. Prošlo je 6 mjeseci,a starke još uvijek nisu stigle.
2015 12 12
poštovani mene samo zanima zašto je blokirana korisnica mirta80 ? imala je super robicu i ja sam kupovala od nje i sve je bilo ok. hvala
2015 12 19
Pozdrav, eto dugo sam odgadala da se javim, ali sad je dosta..Gospoda mi se javila za zamjenu i kako sam ja vise manje uvjek za zamjene i lakovjerna reko moze..Nasla je 3 majice od cega su 2 potpuno nove, poslala i poklon.Dogovorile se za slanje prije 14 dana.Rekla je da bude poslal u srijedu, ja sam njoj rekla oke,nema problema ja saljem u Ponedeljka, poslala joj dva dana prije i reko budem pricekala.. Izabrala artikle koji mi i nisu potrebni, a neke sitnice za poklon svojim bliznjima povodom Bozica.. Uredno sam joj poslala sifru tiska i cekala..Zatim mi se javila nakon dan da sutra salje, da radi ujutro te da je paket spreman za poslat..Reko super, ja sva sretna cekala sifru medutim sifre nema..Proslo 6 dana ja se javim jeli poslano,nema odgovora.Proslo 12 dana gospoda svaki dan uredno aktivna ali mi se ne javlja..Javila se na viber gdje je procitala poruku i bez pardona me blokirala...Ljepo ju zamolila neka mi barem odgovori ako je bilo kakvih problema posto sam do sad cekala budem jos..Ali odgovora nema..Iako ima samo 5 pozitivnih komentara odlucila se vjerovati..Vidim da je u meduvremenu suradivala sa drugima, samo meni ne odgovara i ne salje.Neznam u cemu je problem i zasto se to desilo... Bas sam jako tuzna, eto to je moja prica sa doticnom..Nisam jos ostavila negativni komentar jer se nadam da bude poslala, ali eto..Nada je k...pa i ja naivna cekam i vjerujem dalje...Ne preporucam tu gospodu..
2015 12 28
1 2 ... 56 57 58