Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

nina313 uzela podatke sve smo dogovorile i nestala s lica zemlje cure pripazite jer sve pozitivne ne znače ništa.
2014 08 26
Nije mi jasna jedna stvar----> vidite da doticne imaju 1,2,3 pa i više negativnih komentara ali svejedno poslujete s njima, PA GDJE VAM JE PAMET? prije poslovanja, ne bacite oko na komentare???
2014 08 28
jel zna ko sta je sa curom prodaja svega9,uplatila sam joj 250 kn prije tjedan dana,rekla je da je poslala paket a paket jos nije stigao.poslala sam joj pet poruka al ne odgovara..s obzirom da je uzela novce od samohrane pajke nadam se doticnu nece peci savjest.pa eto ako koja pozna tuu curu neka joj ljepo poruci da gda joj zelim sv srecuu daljnjem uzimanju novaca od ljudi.
2014 08 28
pregenijalno, sve redom u bolnicama zavrsile
2014 08 28
zaprijeti joj negativnom i objasni da ces prodat dalje ukoliko ih ne misli kupit i zavlaci
2014 08 28
ako je rok rezervacije istekao, mozes i ne moras ju obavijestit da ne mora ni uplatit. da prodajes dalje.
2014 08 29
ja sam napravila zamjenu sa jednom korisnicom i vec 5 dana tvrdi da je poslala paket . ona je dobila moju novu haljinu koju je odma stavila dalje u prodaju po cijeni od 50kn vise nego sto je bio iznos mijenjanja. i jos je bezobrazna i drska . sta da radim ? da cekam paket jos do ponedjeljka pa da vidim hoce li stic ? ako ne stigne sto onda ??
2014 08 29
vedrana106 traži natrag svoju haljinu sigurno je riječ o prevari čim je stavila haljinu u prodaju
2014 08 29
LUCY PEVENSIE-LOPOV! Svima na znanje: .Prevarila mene i još jednu ženskicu ovdje. Nakon uplate na IBAN u PBZ-u broj HR7923400093210645942, na ime Marin Mandić nikada nije poslala uplaćenu stvar. @LUCSSY PRODAJA joj je nick na facebooku. Namjerno ostavljam sve podatke koje sam dobila. Navodno je s Lošinja, ali vidim da je promijenila mjesto stanovanja u Bakar. Pazite da i vas ne zavede povoljnim cijenama kozmetike. [:ljut]
2014 08 30
Cure, kako da stopiram paket?Poslan je jučer predvečer!
2014 08 30
Naknadno sam utvrdila da je LUCSSY prodaja sasvim druga osoba i da je FER prodavač s profilom ovdje i na faceu. Dakle, optužba za prevaru ide isključivo za Lucy Pevensie s Lošinja/iz Bakra ili ?već nekog trećeg grada kojeg će izmisliti uskoro.
2014 08 31
pozdrav!! ima li netko iskustva mozda s korisnikom "Golden Star"?
2014 09 04
Oprez Taratura!!!! Prodaje guess jaknu koju necete vidjeti. Sto ja znam vec su dvije korisnice prevarene.Ja za 400,00 kn, a druga djevojka za 600,00. Kratko nakon sto uplatite novac oglasava ju kao prodanu, a onda ju ponovo stavlja u prodaju.Vise se ne javlja.Ako itko nesto zna o toj osobi neka mi se javi.Zahvaljujem!
2014 09 05
Korisnica MinnyRobica je trebala uplatiti točno 150 kn sa postarinom za originalne dječje starke. Na njezino inzistiranje da joj prodam za 100 kn, odgovorila sam negativno i lijepo je pozdravila. Međutim pristala je na cijenu i trazila podatke za uplatu. Na račun mi je sjelo tocno 115kn. Sad mi je zao sto nisam vratila novce i obustavila slanje. Stvarno bezobrazno. Zena ima sve pozitivne, a ne vjerujem da sam ja prva koju je tako prevarila.
2014 09 07
pa sto si joj slala kad nije uplatila dovoljno? ja bi joj vratila novce i gotovo
2014 09 07
1 2 ... 55 56 57 58