Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

mojekrpice2013 - samo ti začepi i sakrij se u mišju rupu dok te cure ne počnu ganjati za prošlogodišnje krađe(dobro nam znana I.P. ilitiga shoesaddict).
2013 07 09
@AntoniaSt - [:sokiran] ja imala ugodnu suradnju s tenom1992 , neznam
2013 07 10
mogu ja cura je zaaaaakon [:smijesi]
2013 07 10
AntoniaST cura te je samo pitala dali je cijena Fixsna , što znači dali bi ikako mogla malo sniziti cijenu koju su odredila ili je baš ta, s tim ti nije ništa loše rekla... ti si nova na ovim stranicama, a ona je tu dosta dugo, i kao što vidiš ima jako puno suradnji, i sve sa pozitivinim ocjenama....što znači da je ljubazna :)
2013 07 10
tvoj odgovor antonia nije bio uredu kazes cjena nije fixna a nemoze spustit cjenu na sta te cura pita jel znas ti sta znaci fixno a ti pocmes vrjedjat i onda ti ides ovako sta pisat ne razumijem [:vrti] [:vrti]
2013 07 10
na listu losih korisnika se ide ako se nekog prevari, a ne zato sto je netko nekom povrijedio ego u razgovoru ;) eto bez uvrede, ali mozda malo ipak promisliti prije nego sto se pise u ovu temu
2013 07 10
Potpisujem Melian od n do u :)
2013 07 10
mogla si joj napisati sory ne koristim riječ fixsno i neznam što to znači..ili tako nešto i sve ok... A ne stavlajti nekoga na listu ako ti taj nije napravio ništa, niti te prevario niti ukrao, slažem se sa MELIAN25
2013 07 10
i ja potpisujem Melian25 [:kesi]
2013 07 10
Može pomoć? [:tuzan] Da joj pošaljem poruku ili...? Šta da napravim? Znam da ovaj post nije za ovu temu na forumu, ali zbilja mi treba pomoć [:tuzan] Vi ste svi ovdje iskusni, kako biste Vi postupili?
2013 07 10
osobno samo kupujem na krpicama i to većinom cipele i sandale i do sada sam sa svim osobama od kojih sam kupovala imala samo lijepo iskustvo LADYMM GĐA Jedvaj GARDEROBA GIRL FLY FENSICA E ANITA VŽ joiš neke kojima sam zaboravila imena znam samo da je jedna iz GOSPIĆA a druga je ANITA iz SAMOBORAii svima njima kao i ostalima (neka mi oproste one koje sam zaboravila navesti a kupovala sam od njih) još jednom velikoHVALA na lijepom pristupu i uloženom trudu između mene kao kupca i njih kao prodavača još jednom HVALA svima i lijep pozdrav LJERKA PINTER
2013 07 10
Htjela bih poslati poruku tenni1992 da joj se ispričam za svoje neadekvatno ponašanje jer stvarno nisam trebala onako postupiti, ali je ne mogu naći? o.O? Dali netko zna kako se može tražiti osoba na MK jer probala sam na tražilici ali samo traži artikle...?
2013 07 10
zadarmamica Hvala Vam puno [:zaljubljen]
2013 07 10
Ne znam da li to spada ovdje, ali da i ja iznesem iskustvo, prije skoro 2 tjedna sam dogovorila zamjenu, cura rekla poslat će sutra i da će javiti kad pošalje, ja svoje poslala, međutim ona se i dan danas ne javlja, nema je na krpicama, a meni kupaći ne stiže. Sad ne kontam, šta se mora desit da se ne može do neta javit ako je nešto iskrsnulo. Nisam još ostavila negativan, jer se nekako nadam da će se javiti. Slala sam joj poruke ali ništa. Da li sam prevarena i da li ima smisla nadati se još ili da joj ostavim negativni?
2013 07 11
ostavi negativnu.
2013 07 11
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 58