Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Cure, trebam pomoć. Doticnoj sam prije 9 dana uplatila 60kn za majicu, 50kn košta majica i 10kn je bilo za postarinu preko tiska. Prije 8 dana mi je potvrdila da su novci sjeli i da mi taj dan šalje. Idućih 4 dana sam ju ko budala molila da mi da sifru paketa i svih 4 dana provjeravala na Tisku jeli ista stiglo na moje ime i nista. :( ona je iz Sesvete paket je trebao stici u Zg na Radnicku znaci za jedan dan treba stici ali od toga nista :( četvrti dan mi napokon odgovori, da joj je jako zao da uopce nije pročitala moje poruke da dobiva jako puno poruka i da bas moje nije pročitala. Da nezna kako se njoj to moglo dogoditi ali nije poslala majicu, da je zaboravila i da ce mi ju poslati cim prije. Vec ju dva dana molim da mi da sifru paketa-opet me ignorira :( znam po tome jer sam zamolila frendicu da joj pošalje upit za neku stvar, samo da vidim jel odgovara na poruke- i njoj je. Dotična ima 150 pozitivan komentar niti jedan negativan :( nije mi jasno, zasto bas meni onda ovako?? Pomozite, sto da radim???
2013 06 29
Sad mi se javila, kaze da navodno je izgubila majicu i da joj se ovo jos nikada nije dogodilo. Da ce potražiti jos danas majicu, ako ne nađe da ce mi vratiti novce. Pričekati cu jos onda do ponedjeljka utorka, ako mi ne vrati novce onda cu tu objaviti o kome se radi. :(
2013 06 29
pazite se osobe Maja Matković Splitska banka za uplatu...uzima novac i nista ne posalje od kupljenog
2013 06 29
Pazite se prodavačice LUSSY prodaja,uplaćuje se novac na splitsku banku...ne šalje stvar jer kad ste poslali novac,stvar je zagubljena kod nje doma,kad tražite povrat novca našla je tu stvar,kad čekate četri dana ona je poslala pa će poslati broj za praćenje onoga kaj ste tražili i na kraju eto vam mirisa 3 klase umjesto srebrnog prstena....bezobrazluk... [:vrti]
2013 06 30
@HeidiMilcic- jako je bitno da se TOČNO napiše nick osobe koju prijavljujete! Naime, radi se o ovoj, koliko vidim po povratnoj informaciji koju je dobila.. "LucssyProdaja" [:smijesi]
2013 06 30
omg [:tuzan]
2013 07 05
Bože strah me je već tih krpica [:hihot] Svašta ovdje ima, da ne vjeruješ. Meni se dogodilo da sam prodavala jedan remen i javila mi se cura da bi ga rezervirala. I tako sam ga ja držala rezerviranog nekih cca 5 dana da bi joj poslala poruku hoće li ga uzet ili ne. Ona kaže da hoće sigurno i da će tokom dana i uplatit. Međutim, nije ni taj dan uplatila. Ja je opet pitam da li je možda uplatila a ona kaže da je i pošalje svoje podatke. Ja naravno ne dobijem poruku od net bankinga ni taj dan ni idući i već sam zabrinuta da cura nije slučajno poslala na neki krivi račun ili sl. Opet joj pošaljem poruku da novce nisam dobila i je li sigurna da je uplatila [:smijesi] i od tada od nje ni traga ni glasa. Nažalost, zabunom sam pri brisanju obrisala njenu poruku i sada sam ljuta sama na sebe jer je ne mogu ovdje navesti da znate s kim imate posla. [:poljubac] Uglavnom, cure opreza nikad dosta, šaljite stvar samo po uplati, nikad prije.
2013 07 05
A kupaći neću ni komentirat...Dajte malo provjerite prije slanja stvar, šta je to tako teško [:hihot]
2013 07 05
zna li netko zasto je blokiran korisnik LanaiPetra? ima jednu divnu haljinu :_)
2013 07 06
rasprodaja, a di je tvoja negativna njoj na profilu?
2013 07 07
slike kupaćeg - UŽAS [:boji]
2013 07 07
somebody5 kojoj sam uplatila za sandale prošli četvrtak i od tada nema vremena da mi ih pošalje. Tražila sam novce nazad, sad bumo vidli. Nema isprike, ništa, samo "nemam vremena"! Strašno!
2013 07 08
Kao prvo, ja pristojno odgovaram i uvijek pošaljem onako kao što sam i obećala. Ako ne mogu, ne obećavam! Nemam namjeru se više sa Vama raspravljati. Hvala na savjetu ;), ali intuicija mi je dovoljna!
2013 07 08
bože kakvih sve ljudi ima, ja radim, i meni je do pošte 15 km!!!!! da li vi možete shvatiti!!! poslat ću sutra jer danas nisam stigla, kakvih sve ljudi ima, žalosno [:place] [:vrti]
2013 07 08
Žalosno je da netko ne poštuje tuđe vrijeme i novac i odgovara na način koji ste vi meni odgovarali. Ako se ne stigne, ne obećava se! Kratko i jasno. Završili smo!
2013 07 09
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 58