Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

bas me nazivcirala,uzas.. krasno ponasanje..i ja joj napisem da me jos par cura pitalo koje bi sigurno kupile,ali ne,ona ih uzima 100%
2013 06 05
Rekla je da je siromašna i ja sam joj odlučila pokloniti novu jaknu samo da ona plati poštarinu. I sve super ja joj kažem da sam joj je poslala, a ona poludila i sada kada mi se vrati paket moram platiti duplo nego što je ona trebala za pt. Divno [:frustriran] [:frustriran]
2013 06 05
lanabb ne poslujte s njom, cura je prevarantica. Pošalje vam lažni broj za praćenje. Od mene dobila conversice, ja sam dobila NIŠTA, naravno. :)
2013 06 07
evo jedne lazljivice....ima pozitivne komentare samo kad kupuje,ali kad je rijec o zamjeni cura laze da je poslala,pa joj tetka radi u posti vidjet ce gdje je paket,doci ce ti danas,sutra,ma sigurno sutra,poslat cu ti potvrdu,naravno ni P od te potvrde,nisam prva koju je zaj... za zamjenu i okrala,nema veze al nadam se da sad nosi haljinicu sa sramom,ili ocito nema srama....proslo je vec 2 tjedna a ni P od paketa,mislim dosad bi mi paket vec stigao iz Kine,a ne iz Varaždina.... nikako se nemojte mijenjat s njom za krpice ili kupovat od nje jer ce vas garant preveslat ,ocito je jedino fer kad kupuje nesto! njezino ime ovdje je : LittleMinnione
2013 06 07
pa dobro hoće li onda te cure koje varaju biti blokirane pa da ne mogu više nikog prevariti, ili svi moramo negdje zapisivati imena prevarantica i prije svake kupoprodaje" piljati" po popisu. Nije mi jasno da se blokira radi krive teme a ne blokira se za krađu [:sokiran]
2013 06 08
@dijana25 - mene isto zanima i ja bih narucila al mi malo sumjivo hh jedino sto sam iz zg-a pa bih ju upitala za primopredaju pa da joj dam tad novce
2013 06 09
Ne mora značiti da je prevara ako nema povratne ocjene. Neke samo kupuju. A ako kupuju od tebe onda salji nakon vidljive uplate i ne mogu te prevariti.
2013 06 09
da,dosta njih sad viđam da nemaju ni jedan artikl,ni povratne,a bome ni neprate i nisu praćene,dobro neki imaju par cura da prate,al ok...kontam i ja da samo kupuju jer i ja večinom gledam šta se prodaje,a artikle imam na prodaju samo par njih jer ne nosim,a prije sam znala dobivat tak kad sam živila sa starcima pa eto ponudim
2013 06 09
ja sam nova i smo kupujem vidim da tu ima razno raznih prevarantica...iskreno se nadam da necu naletit na takvu.danas sam uplatila novce na tri racuna i cekam pakete nadam se da ce doci..u svakom slucaju prijavit cu ako ma neko zaje.. [:frustriran]
2013 06 11
jedna lazljivica je nasrecu blokirana ali ako je primjetite nemojte niposto trgovat s njome,jer ce vas okrasti i lagat da je paket poslan pa se vratio i tako u nedogled.rijec je o Behin tihana Vidovecka 26 42000 varazdin
2013 06 11
radi se o profilu malaIvana69..iz Šibenika je! eto..nisam je htjela prijaviti, ali očito je da se ne bude javila više! cura ima pozitivne komentare...i djelovala je jako brzopleto u dogovorima...jbg, sve je bilo jasno, nije se javila, to je to..nema šanse da nema vremena 3 tjedna doći ovdje i vidjeti poruke..
2013 06 11
sad mi vi javite jeste li imale kakvu zamjenu s njom i kako je prošlo...pa neka ja vjerujem dalje curama...ma vrit..a sve bi samo mijenjale..sad ti znaj i pouzdaj se u osjećaje... [:tuzan]
2013 06 11
Cure dobro večer... Dali je itko od vas surađivao sa sara0604 ja sam jojn paket poslala prije četri dana, imale smo veću zamjenu.. Moga nigdje...Jučer joj pošaljem poruku , danas je bila prijavita ne ogovara mi... Mislila sam sačekati još koji dan..ali što duže čekam sve sam nervoznija...
2013 06 12
Jelenko: "...nema šanse da nema vremena 3 tjedna doći ovdje i vidjeti poruke..." Koliko vidim, zadnji put se logirala prije tjedan dana. To ujedno ne znači i da se odlogirala; možda je sve vrijeme tu, ulogirana... [:sokiran] A možda je zaista razložno spriječena javiti se, pa makar i bila logirana (primjerice, ja se nikad ne odlogiram; to mi učine djeca, najčešće kad instaliraju kojekakve bedastoće ili nešto skidaju, pa brišu povijest... I ako moja djeca ili suprug otvore poklopac laptopa, budući da ne gasim otvorene stranice, može izgledati kao da sam tu i može mi svijetliti zeleno svjetlo na ''semaforu'', a zapravo me nema...). [slika:a7315420-5088-483c-925e-09053de91cd1]
2013 06 14
Sa besplatnim bijelim dlakama [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 06 16
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 58