Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

gitadevi iz rijeke- prostakusa [:hihot]
2013 06 17
ajme meni...dođe mi da odmah odustanem...ali neću, ima nas i poštenih...još malo...znam da mi se dotična ne želi javit, jednostavno joj se ne da, osim toga, balerinke su joj još uvijek u prodaji....eto...neka su joj....nadam se da uživa u novim štiklama i torbi....
2013 06 17
čuvajte se nani88, sjebenisala me uzduž i popreko [:ljut]
2013 06 19
btw ista cura ima jedan komentar od cure čiji je profil vjerovatno lažni tj isto njen.pogledajte stil pisanja tj nepismenosti
2013 06 24
sad je ona meni vratila negativan komentar jer sam ja napisala istinu pa je ona napisala da sam prevarantica ja, nevjerojatno! cure, molim vas da je i vi prijavite jer admin inace nece reagirati...a svaka prevarantica manje je bolje za sve nas, ovo je skroz nenormalno!
2013 06 24
ti si ljva sto ja nisam htjela tvoje tajce od 50kn? strasno, nasla nasla sam jeftinije i nek bude jasno necu tvoje
2013 06 24
prijavila sam ja tebe, draga moja od tebe nebi kupila nista jer si lazljivac
2013 06 24
zasto si onda LAGALA o uplati???? zasto si ostavila svoje podatke da ti posaljem i rekla da zelis obicnu postarinu? kako da ti posaljem ako nisi uplatila? a sad si se sama izdala da nisi uplatila jer ih ne zelis [:smije] moze li biti ocitije?
2013 06 24
seamisai , prije 5 dana, 21:42 ej :) jesi uplatila? ako da, ostavi mi podatke sladjana1990 , prije 5 dana, 23:00 Jesam (tu mi je ostavila svoje podatke koje ja javno ne mogu objaviti jer je protiv pravila ali tko zeli, neka mi se obrati u inbox) seamisai , prije 5 dana, 23:11 ok, jos mi se nije prikazalo, al kad bude, onda saljem...trebalo bi do sutra svakako koju si postarinu odabrala? sladjana1990 , prije 5 dana, 23:13 Obicnu seamisai , prije 5 dana, 23:14 ok, moze cujemo se, lp seamisai , prije 4 dana, 10:18 nesto ne stima s uplatom, inace mi se uvijek prikaze nakon par sati kad mi druge cure uplacuju...daj mi skeniraj ili slikaj racun i reci kod koje banke si uplatila pa ako se ne prikaze do danas, ja cu si to isprinati i sutra direktno idem u banku pa da vidimo u cemu je problem seamisai , prije 3 dana, 15:00 nije ti u interesu da mi skeniras potvrdu o uplati pa da ti posaljem? jel to mozda zato jer uopce ni nisi uplatila? poslije se nije uopce javljala, javila se tek nakon sto sam rekla da cu je prijaviti zbog varanja i napisala mi je da sam munjena svaki puta izmisli neku novu laz, ovo je prezalosno, molim vas cure - prijavite je da se sto prije stane na kraj tome
2013 06 24
nova sam ovdje,i nakon čitanja ovoga što ste pisale-nije mi jasno kako te cure koje varaju ne izbacite s krpica-zar ne postoji neki način?
2013 06 25
Ja moram ovo prijaviti, savjest će me peći ako ne. Dakle, bez obzira što cura ima puno pozitivnih (skoro kao ja), dogovarale smo zamjenu, za moj JC kombinezon za njene štikle asos - koje cijeni 340 kn. Već sam prije zapela za te štikle ali su broj 38 što mi je veliko za cijeli broj, ok, cura nudi zamjenu rekoh uzet ću ih pa kud puklo da puklo (kupiti ću uloške da smanjim broj i tak..) Naravno da mi nije baš drago dati svoj JC kombinezon za to, ali opet, ak jako nekaj želiš nije problem. Da pređem na stvar - nije mi vrag dao mira i guglala sam dok nisam našla kako se zove taj model - pa vidim da sad koštaju 15 funti (135 kn). Odustala sam od zamjene i rekla curi da nije fer, bez obzira koliko ih ona platila ne može ih nuditi za 3x veću cijenu od tržišne (ok, prije su bile 50 funti). Rekla je da ne misli mijenjati cijenu i da će ih ionako prodati. Ja smatram da nije fer tako varati ljude, jer, sorry iako si ih možda i platila 600 kn ne možeš zarađivati na ljudima - pa prije ću kupiti nove u kutiji i još svoj broj. Po meni je to skroz ne-fer, ubijte me ako nisam u pravu.
2013 06 26
JLemica danas mi je poslala tri majice od kojih su sve tri bile u katastrofalnom stanju, sve tri su smrdile, a dvije su bile toliko pohabane da je sramota da to netko stavlja u prodaju, jedna je čak i poderana zato curke operz
2013 06 26
Što napraviti ako mi se za kupnju javi osoba koja nema nijedan artikl za prodaju niti ijedan komentar? Nova sam u ovome pa nisam sigurna što raditi u tom slučaju jer mi se stoga osoba ne čini previše pouzdana... ili možda nepotrebno dramatiziram? [:smijesi]
2013 06 27
Legica nemaš problema - pošalji joj podatke za uplatu, čekaj da ti sjedne lova i pošalji joj stvar. Svi smo mi krenuli od nule, treba svakome dati šansu. Samo nemoj ništa ishitreno raditi. Bar se kod kupaca može vidjeti da li su ozbiljni, sa brzinom uplate..
2013 06 28
U redu, HudsonRiver, hvala ti na savjetima! [:zaljubljen]
2013 06 28
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 58