Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bok, nova sam ovdje pa...

Veliki pozdrav svima... Danas sam tek postala član i dok sam sada tu malo pregledavala sve ove teme... sve me polako hvata neki strah... što toliko nepoštenih ljudi ovdje ima? mislim, svi smo tu da se riješimo nekih stvari koji su nam višak i da se to ne može odraditi na pošten način? jel mi može barem netko reći kakvih da se čuvam, na kakve da pripazim? Hvala lijepa i pozdrav [:poljubac]
2013 05 21
zato postoje povratne inf. al nekad ni to nije 100 % :/
2013 05 21
da, to sam skužila po komentarima... tužno, ali žalosno [:tuzan]
2013 05 21
bok, dobrodošla! ima nas poštenih i normalnih. gledaj broj povratnih ocjena...... to ti je pokazatelj da li je netko duže tu i kako posluje [:smijesi]
2013 05 21
BOK!MA NEMOJ SE NIŠTA BOJATI,KAD SURAĐUJEŠ SA NEKIM POGLEDAJ KAKVE IMA POVRATNE INFO. TO ĆE TI VEĆ NEŠTO REČI A AKO TI JE NEŠTO SUMLJIVO TRAŽI DA TI BUDE PAKET SA OTKUPNINOM..... AKO TE JOŠ NEŠTO MUČI PITAJ SIGURNO ĆE SE NAĆI NETKO DA TE UPUTI... DOBRO DOŠLA [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 05 21
hvala [:smijesi] vjerujem da nas ima poštenih i dobrih, samo treba imati sreće i naletiti baš na takve [:smijesi]
2013 05 21
Dobrodosla u samovoljan pakao! [:hihot]
2013 05 21
Ja sam ovdje oko 2 tjedna i hvala Bogu imam samo pozitivna iskustva i sa razmjenama i prodajom..al ko zna kad ću naletit na nešto što mi se neće svidjeti..treba biti oprezan,al eto ima i super curki ovdje..
2013 05 21
joj, hvala vam cure [:smijesi] ćim vidim da ima netko za pomoći, odmah se osjećam bolje [:kesi]
2013 05 21
[:zaljubljen]
2013 05 21
Bok, dobar ti je avatar , zaboravila sam kak se tip zove, dobrodosla [:smije] [:poljubac]
2013 05 21
e, da...a što je sa curama koje nemaju povratni inf.? na rizik lagano [:smije]
2013 05 21
Probaj prije kupit koju stvar da skupis pozitive [:smijesi]
2013 05 21
e vidiš, nije ni to loša ideja [:kesi]
2013 05 21
i ja sam "friška" ovdje,nikako sve pregledati,dosta sam tržila u ova dva dana i mislim da sam naletila baš na OK cure,sve se da dogovoriti. Kako su ostale cure napisale,bitno je škicnuti na povratne informacije pa prosudi. Sretno !
2013 05 21
1 2