Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Brisanje prodanih artikala

Mislim da bi bilo dobro da svi moraju nakon što nešto prodaju taj oglas u roku par dana obrisati. Dok pregledavam neku temu koja ima npr 27 stranica, sigurno bi ih imala 7 manje da nema oglasa artikla koji su već prodani. to strašno zbunjujuje a da ne pričam da oduzima vrijeme pregledavanja, a pomalo i volju za pregledavanjem.. Također (sad je ovo tema u temi), u svrhu bolje preglednosti, primijetila sam da je dosta tagova stavljeno apsolutno bezveze. upišem u tražilicu pegla za kosu i od 3 stranice pegli nailazim na oglase knjiga (koje nisu o peglama niti kosi) ili još zanimljivije, oglase donjeg rublja..
2012 11 01
Podržavam ovo!
2012 11 01
Takoder. Ista stvar kod pregledavanja. Bilo bi dobro da se uvede to pravilo. Ja svoje brisem zbog preglednosti.
2012 11 01
Ja sam isto prije bila za brisanje prodanog, ali cure, na neki način vam je i ono prodano reklama. Bilo bi dobro kad bi nekako mogli odvojit prodano, al vjerojatno su za to potrebni veći zahvati na stranici... Slažem se da je sve zbrčkano kad gledaš nečije stvari, ali ja se za to ne moram brinut, meni je adminica bez upozorenja zbrisala sve prodano [:sokiran]
2012 11 01
pa vidi se po komentarima jeste sta prodale il ne ....ovako se zbunjuje vidim neku stvar i ops prodano [:place] pa mi zao [:smije]
2012 11 01
Pa ja se baš ne bi pouzdavala u komentare, tj. povratne informacije koje si možeš i sama napisat [:smijesi] Ipak, mislim da je većina ljudi pošteno, ali ima i onih koji se time itekako bave, pa te komentare uzimam s rezervom. Ne znam jel se artikli brišu i iz favorita od ljudi kada se ukloni neki oglas, ako se brišu, onda bi ja voljela da mi ostanu ti prodani na profilu, jer iz nečijih favorita ljudi mogu doć do mene, na to sam mislila da su i prodani artikli i dalje dobra reklama.
2012 11 01
istina al nije mi napameti da si sama pisem komentare ....ipak nisam balavica [:smije] [:smije]
2012 11 02
I ja brišem prodano nakon par dana...imam par feedbackova pa se može vidjeti da nisam prevarantica i da sam ok. [:smijesi] NIsam baš upućena u rad portala, imamo adminicu, možda bi trebalo zaposliti par modova da pregledavaju oglase, brišu ono što ne paše (npr. one lude platforme [:smije] , stvari u krivim kategorijama...) a ako bi to netko opetovano radio čak i da se neke sankcije poduzmu. Sajt kao takav radi super, stvarno ima super cura i ja ne znam kad sam si zadnji put nešto kupila u dućanu od obleke, sve tu nađem, ali radi par bisera svi ispaštamo. [:ljut]
2012 11 02
Pozdrav svima, ja vidim da moje prodane krpice nestanu u roku 7 dana pa pretpostavljam da se neko bavi s tim. [:smije]
2012 11 02
Totalno se slažem. I tako dok listam artikle nađem nešto preesavršeno i onda pročitam da je prodano! :( i samo budem ljuta sama na sebe jer nisam prije našla taj oglas!
2012 11 02
Iritantno za poluditi, da li je stvarno tako tesko obrisati prodano? Nepregledno je i iskreno izgubim volju pregledavati. Cure brisimo [:kesi]
2012 11 02
Slazem se s vama - citiram Groovy...Upravo sam usla u forum da bih predlozila ovo isto :)
2012 11 03
pridružujem se ovome [:kesi] ev nova sam ovdje i super je stranica, pregledavam stvari, zapne mi oko za nešto super, a kad ono PRODANO?! [:ljut] nije fora... definitivno bi trebalo brisati sve prodano... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2012 12 12
Ja artikl stavim pod prodano onog trenutka kad za njega sjedne uplata, a brišem čim kupac javi da je stiglo i potvrdi da je sve u redu!
2013 01 02
Ja mislim da bi trebali stavljati REZERVACIJE za artikle koji nisu prodani,,,a oni koji su prodani,poslani,,, da ih treba obrisati,,to je moje mišljenje
2013 03 02
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija