Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

sto pokloniti muskoj osobi

lijep pozdrav drage moje sigurno i same znate kako je tesko naci dobar poklon MUŠKOJ OSOBI ako imate nešto u svojoj ponudi a da je novo i nenošeno slobodno mi predložite ovdje..... sigurno ste do sada kupovale poklone deckima, ocevima, prijateljima.... ili imate saznanja o nekim super stvarima koje se mogu pokloniti.... mom dragom je 10.6. rodjendan... molim vas podjelite iskustva samnom jer me vec hvata panika..... do sad sam kupila kožni novcanik, parfeme, remen, majice... i neznam sta nisam... jednostavno sam ostala bez ideje..... mašem ;) mah mah
2013 05 27
kupi mi aparat za brijanje da se ne pati britvicom ako to nema...
2013 05 27
hm,vječni problem [:hihot] za žene postoji ogroman izbor,ali kad su muški u pitanju,to već malo teže ide [:sramezljiv] možda neki sat? [:sokiran]
2013 05 27
ima sat.... dobio za rodjendan prije dvije godine.... aparat za brijanje dobra ideja ;) neznam uopce s cime se brije... cim dodjem kod nejga pregledat cu mu malo kakav aparat ima i ima li ga uopce ;) samo sto ce onda uvijek bit obrijan a ja bas volim bradate ;) hehehehe sala.... svakako cu razmislit o tome :D
2013 05 27
A sve zavisi šta voli.Teško je to..... Sportsku torbicu,nešto od obuće ako mu fali,naočale....
2013 05 27
nemoj kupovati kozmetiku jer se to potroši pa nema za uspomenu ništa osim bočice... [:hihot] [:hihot] ...kupi nešto trajnije i vidljivo...pogledaj kakav nakit nosi...nema narukvica mješavina kaučuka i srebra je zgodna stvar,onako cool za avanturiste ili srebrni lančić deblji s privjeskom na kojem daš urezati inicijale vaše...
2013 05 27
možda neki izlet ili putovanje za vas dvoje [:zaljubljen]
2013 05 27
aparat za brijanje san i ja tila preporucit i kupi nesto sebi sta ce bit samo za njegove oci :P
2013 05 27
golfa sedmicu [:smije]
2013 05 27
Moj dragi voli korisne stvari, npr. alat... Pa možda da mu tako nešto kupiš? [:smijesi]
2013 05 27
Ja mislim isto kao GothiLolita [:smijesi] Kupi mu nešto sitno i sebi kupi nekakav sexy kostim ili nešto sexy u krevet i mislim da ce biti jako zadovoljen [:jezik] [:zaljubljen] [:jezik]
2013 05 27
Fotoknjigu vaših fotki [:smijesi]
2013 05 27
a te narukvice od srebra i kaucuka ? gdje to mogu nac ? mislila sam mu mozda kupit torbicu (pederušu) ako netko ima novu s etiketom nek mi se javi..... ali da je original... nebi mu neke žnj kupovala za rodj
2013 05 27
daj ručno nacrtati vaš portret i to urami [:smijesi]
2013 05 27
je, tanja, ali ak su u fotoknjizi konkretne fotke, ne buci buci kakve se kace 24/7 po fejsu [:smije] [:smije]
2013 05 27
1 2 3 4