Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je ovo preprodaja?

> kroasan: > Evo, ovim vas putem pozivam da kupite nešto kod mene i prodate dalje za kolko hoćete :D Neće mi smetati :')
2018 06 20
> kroasan: > Evo, ovim vas putem pozivam da kupite nešto kod mene i prodate dalje za kolko hoćete :D Neće mi smetati Moze i kod mene isto..😂😂😂
2018 06 20
A gdje je pokretačica teme?
2018 06 20
Tu sam.Iz svega napisanog kao sto sam shvatila dozvoljeno je.To me zanimalo.Nisam pratila ptofile od osoba koje kupe od mene nego sam ovdje i kao kupac a ne samo prodavač.Tako sam slučajno naletila na oglas jer je bio tek stavljen.Dozvoljeno je e sad je drugi par cipela koliko netko ima morala.Meni bi bio bed kupiti neato i staviti duplo skuplje u prodaju.Ali kako i ovdje pisete nismo svi isti vidi se i po komentarima koji su dosta razliciti.Ovdje sam iskljucivo da nesto prodam i kupim.Nisam da kupim pa prodam po duploj cijeni jer to nije smisao ove stranice barem meni.
2018 06 21
Tako je kada nesto prodam nije vise moje pa prodavačica moze s tim raditi sto hoce,hm, istina samo za mene je to i dalje nemoralno prodavati po dosta visoj cijeni.Očito je da je kupljeno za daljnju prodaju i zaradu.Pitala sam da li dozvoljeno i iz svega napisanog sam shvatila da je.To je to.Druga je stvar da li je moralno.Svatko ima drugačiji stupanj tolerancije zato i jesmo različiti.
2018 06 21
Netko stvarno misli da postoje zene koje ce ciljano kupovati po MK za daljnju preprodaju? Bokte, jedva da itko ista kupi po niskoj cijeni, ko da bi se ikome dalo riskirat da mu stvar samo stoji doma, ko da nam promasene kupovine nisu dosta. Ja ne preprodajem ni u kojem smislu ovdje, ali apsolutno me nije briga sto tko (pre)prodaje dokle god je stvar ispravno oglasena. Mislim da su i preprodavaci najmanji problem na MK.
2018 06 21
Boston, Razgovor snjom u vasem inboxu je neka vrsta racuna, cijena istog na njenom profilu takodjer, cijena koja je viša od placene. To nije nagadjanje, ni misljenje, to je dokazana jasna preprodaja isto kad sto ce i sutra biti kad osvanu na Mk Zara haljine po 300 i vise kn koje su na saleu 129-199. Imamo dokaze, vidimo i znamo koristiti Google. (Ma isto vrijedi i za ostalo, Zara je mozda najpopularnija trenutno na Mk pa zato konkretno uzimam za primjer). To je skoro isto. Znamo obje cijene, prodavac je na zaradi. No zaista pravila nisu tako detaljna da bi moglo biti kaznjivo, iz tog razloga ostavite temu, pa sutra kad pocnu spekulacije o preprodavacima Zara artikla da ih malo vratimo korak u nazad, sa linkom i bez puno price. Ne zaboravimo, mnoge prodavacice Zarinih stvari su blokirane, kao i one "vidjene" u Shs-u. Ostavite temu jer slutim trebat ce,pa da napravimo paralelu opet.
2018 06 21
Da, mislim da ima onih koi ciljano kupuju i preprodaju kao nazalost sto ima i onih koji svaki dan otvaraju nove lazne profile da bi nasle zrtvu koju ce prevariti i pokupiti nabrzinu novce neposlavsi robu jer je i nemaju nego su slike ukrali tko zna odkuda sve.To je tako i tome se tesko stane na rep.Svi imate pravo na svoje misljenje.Stranica je prvenstveno napravljena da se rjedimo viska stvari a ne da nekoga za.....
2018 06 21
Taman sam htjela napisati isto. Neke riskiraju prijavu mupu varajuci mahnito, pa ne znam zasto druge nebi riskirale skupljanje prasine zbog zarade. Najpostenija bi bila ista cijena ili 115+pt da nisi na gubitku,to bih shvatila. I smatram da pod "slucajno" moze proci i 120-130 + pt umjesto 100, ali 200 bas i ne moze, nemojmo se lagiti ,:)
2018 06 21
Meni nije jasno po cemu je osoba koja kupi od preprodavaca zrtva? Preprodavac ponudio cijenu, kupac pristao na cijenu. Bome nitko nikog ne tjera da kupi od preprodavaca. Znas li kolike su marze na kozmetickim proizvodima? Dolazis li tako i u Bipu, Muller, DM i prigovaras li im da rade budale od nas? Ne govorim ovdje o prevarantima koji ne posalju robu ili presucuju eventualne nedostatke.
2018 06 21
Kupila sam i ja par puta nesto sto nije odgovarala vel. Ali sam cijenu stavljala istu ili isod placene iz postovanja prema onoma od koga sam kupila i naglasila da je kupljeno tu.Nisam uopce razmisljala niti mi je palo napamet staviti vecu ni za postarinu koju sam platila a tek ne poduplati.To je samo stvar kulture,odgoja i morala a ne prezivljavanja.
2018 06 21
Pa da, Boston....upravo to i ja radim, i sada imam jedan artikal kupljen ovdje, koji prodajem po istoj cijeni po kojoj je i kupljen, i naglasim odakle je, jer je to i obveza prema budućem kupcu. Kao što ste rekli, pitanje morala
2018 06 21
> Aveira: > Meni nije jasno po cemu je osoba koja kupi od preprodavaca zrtva? > Preprodavac ponudio cijenu, kupac pristao na cijenu. Bome nitko nikog ne tjera da kupi od preprodavaca. > Znas li kolike su marze na kozmetickim proizvodima? Dolazis li tako i u Bipu, Muller, DM i prigovaras li im da rade budale od nas? > Ne govorim ovdje o prevarantima koji ne posalju robu ili presucuju eventualne nedostatke. Bipa,Muller,DM i ostali placaju porez državi na svoju zaradu! Mislim da nema smisla uspoređivati legalne načine sa zaradom na crno
2018 06 21
Istina, ali bome nisam vidjela nigdje da vas zdere to sto preprodavaci ne placaju porez, vec sto vas ''rade budalom''.
2018 06 21
pa zbog rada na crno svi ostali koji radimo pošteno (placamo porez,doprinose i sva ostala davanja koja se slijevaju u zajedničku kasu) ispadamo budale!
2018 06 21
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 16