Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

kako prestati pušiti?

Ima tko takvih problema? Ja evo uspjevam bez cigareta vec par dana, i nadam se da necu vise :)) Btw. Ima li tko iskustvo sa nicorette tabletama? Ja ih imam, 30 tableta. Tj. 29. Platila sam ih 70kn. Pa posto mi ne trebaju vise,ima li tko zainteresiran? Cijenu sami ponudite :)
2013 06 06
Čim si zdržala par dana - bit će ti lakše, ja sam tako prestala pišit, jednostavno sam jedan dan rekla neću više i prestala sam, doduše onda nakon par dana sam zapalila ali sam počela pušiti sve manje jer mi više nije baš prijao okus cigarete i na kraju mi se zgadila cigareta i dan danas kad znam tu i tamo zapalit ako me baš prime mi nije baš prijatno... btw sretno [:poljubac]
2013 06 06
ja više nemam [:smijesi] ne pušim već dobrih 8 godina... [:kesi] samo tako nastavi i nemoj popustiti... [:smijesi]
2013 06 06
Sve je stvar jake volje i obavezno ne popustiti samo cu jednu, jer iza toga ces opet samo jednu i nakon toga kupis kutiju jer ti glupo zicat samo jednu [:smije]
2013 06 06
Meni pomogla trudnoca [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 06 06
kada me naživciraju na poslu najradije bi zapalila 4 odjednom [:smije]
2013 06 06
prije 4 god bila sam ih ostavila, radi operacije nisam smjela pušit uopće, i u ta dva mjeseca dok sam prizdravila nisam pušila, niti su mi falile, pa zato mislim da bih ih mogla ostaviti kad god da to želim, ali ja ne želim [:smije] ne još [:smijesi]
2013 06 06
i ja bih rado da mogu :/ ali neide nikako :( sve vise i vise me zivcira smrad tih cigareta,samo se nasmrdim -.- pomozite ako imate savjete neke
2013 06 06
Joj, ja sam probala kao za novu godinu prestati i izdrzala desetak dana. Ni sad mi nije jasno zasto sam nastavila, razmisljam da opet probam prestati....jel te zvakace, flasteri ista pomazu? Ima netko iskustva?
2013 06 06
sve je u glavi...ja sam pusac zato sto hocu pusiti
2013 06 06
baš tako sve je u glavi ,ja prestanem svake godine na KORIZMU i izdržim bez problema tih 40dana ,a čim prođe korizma ,ma jednu ču samo ,iako mi se gadi ,.nakon toga jedna po jedna opet počnem. Pušila sma i e-cigaretu ,ali to je toliko odvratno pogotovo kad mi ona ljuta tekučina samo u mlazu ode u grlo. svi mi možemo prestati kad hočemo ,???? u glavi su čudne stvari i onako kako prezentiraš svoje misli tako ti i je.
2013 06 06
Ja pušim 4-5 godina i nisam teški ovisnik, iako pušim više-manje svaki dan. Uopće mi nije problem biti bez pljuge tjedan dana, ali onda izađem van i popušim kutiju, jedino mi tad jako fali, tad palim doslovno jednu za drugom. Prestajala sam pušiti nekoliko puta, ali opet bi počela nakon nekog vremena. Sad opet u bližoj budućnosti planiram prestati, pa ćemo vidjeti što će ovog puta biti [:hihot]
2013 06 06
evo da zapalim pa cu vam pojasniti...sve je u glavi!
2013 07 23