Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

LAŽNJACI I KAKO S TIME NA KRAJ...

vidno iziritirana nekolicinom prodavača koji bezobrazno misle da će naići na budalu na ovom siteu (molim vas ne dajte im za pravo), apeliram na moderatore i administratora DA KAKO BRIŠU FOTKE S NETA ako nisu realne, da obrišu i fake kineske šitove KOJI SE OVDJE RASPARČAVAJU NAVELIKO.... RADI SE O vama i vašem zdravlju...PA MOLIM SVE KUPCE DA SE PAZE,pogotovo da povedu računa o kozmetici za koju se lupaju sulude cijene, a iz aviona se vidi da se radi o fake-ovima i kineskom djubru koje vam može naštetitii više nego što mislite... znam da je velika većina upućena i zna prepoznati real thing, ali eto,ima ih možda koji nisu i koji će dati teško zarađene pare nekakvom beskrupuloznom prodavaču koji vam pokušava uvaliti smeće....to je njihovo pravo, ali i vaša odgovornost!! pogledajte na net, proguglajte,usporedite izgled,logo i svakako tražite code...originali imaju svoj kod i tu nema greške... zasad osobno garantiram za ove prodavače da prodaju prave originale jer sam kod njih i kupovala a imaju uglavnom kozmetiku,što dekorativnu , što preparativnu...i parfeme stellablu Gandalf007 Frani127 andreag24 PerfectumOdor lijep pozdrav svima...tko ima nešto protiv ove teme ili se nalazi kao ''optužen '' na njoj, ne dirka me 0.1%:))) Maja
2013 06 21
bravo :)
2013 06 21
Plus za temu !
2013 06 21
Slazem se s ovim.Pravedno bi bilo,ako nesto vec je fejk to jasno i naznaciti...pa tko voli nek izvoli! [:smijesi]
2013 06 21
potpisujem! [:kesi]
2013 06 21
Slažem se. :)
2013 06 21
ne prodajem nista fejk, sve samo original sto bi i ja nosila i koristila samo [:smijesi]
2013 06 21
koliko sam ja skužila, većini nije bitno šta stavljaju na sebe i radije će kupit nešto šta je "IN" a kvaliteta nije bitna, ili fejk jer im je bitno samo šta će selo mislit..
2013 06 21
ne bih rekla Tanja:)))...ovdje su cure upućene i to poprilično vjerujem....a mislim,svatko ima pravo kupiti i radi boje,loga ili sličnog folklora... meni je svakako bitno ono što je unutar te dekoracije....kupujem svakakve marke, obožavam i Flormar i Golden Rose i Shiseido i Lancome... ali tzv ''kinesku manufakturu''-nikad... nemam ništa protiv Kineza kao takvih, ali fakt je da koriste otrovne,neispitane boje i radi jeftinih i štetnih sirovina kopiraju sve što ima padne pod ruku...dakle uglavnom se radi o kineskim kopijama... a to često završi na alergijama, osipima ekcemima i općenito stavljanju nečeg što nije predviđeno pod ''kozmetika'' u taj žanr....
2013 06 21
Plus za temu!
2013 06 21
sorry što se ubacujem :) ne znam dali mogu ikoga prozivati ovdje, ali isto tako malo pripazite koliko novaca dajete za određene artikle jer neke stvarno nabijaju cijene da je to za nepovjerovat. Upravo sam vidjela da ženskica prodaje haljinicu za 250kn, i još je navela da je par puta nošena, kao "skupo plaćena", moš´mislit :/ Imam istu takvu, kupljena za 100kn. Smučilo mi se. Prejadno [:ljut]
2013 06 21
sudeći prema masovnom kupovanju kineskog smeća s ebaya bez obzira na cijenu, fejkova torbi..ne znam baš kako ne bi rekla da je tako..pogledaj samo po kojim cijenama i kojom brzinom se prodaju tu na krpicama takve stvari..
2013 06 21
Veliki plus za temu,ovdje ima lažnjaka parfema dosta,neki čak po istoj cijeni kao originali [:place]
2013 06 21
Ja kupujem kineske palete sjenila i ruževa i rumenila s ebay( sigurno su kineske ) i meni su super, ali nigdje naravno ne piše da su lankom ili slično.
2013 06 21
apsolutno podržavam...imam kineskih fake bockalica mali milion i fantastične su;)) ali zato ih platim 2 dolara (12 kn), a ne 150 kn koliko neki traže;)) radi se o neprimjerenom omjeru cijene i kvalitete,ne samim proizvodima...znati da si nešto platio 2 dolara a prodavati za više od 20 i to još chinese style je bezobrazluk...s time imam problem:)
2013 06 21
1 2