Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

LAŽNJACI I KAKO S TIME NA KRAJ...

Bravo za temu Maja. Ova pošast lažnjaka što kozmetike što parfema je uzela previše maha, a što je najgore cure kupuju za skupe novce kinesko smeće i bućkuriše od parfema :@ :@
2016 10 22
Ma od fejkova mi se opcenito dize kosa na glavi. Jednom sam kupila fejk i nikad vise. Radilo se o cipelama. A drugi put sam kupila fejk pod original, sva srica priko ebaya pa su mi refundirali. Ili kupi original ili radije uzmi nesto no name, fejkove mi je bas ono ocajno vidit. A o stetnosti za zdravlje da ne pricam
2016 10 23
> cijuciju: > vidno iziritirana nekolicinom prodavača koji bezobrazno misle da će naići na budalu na ovom siteu (molim vas ne dajte im za pravo), apeliram na moderatore i administratora DA KAKO BRIŠU FOTKE S NETA ako nisu realne, da obrišu i fake kineske šitove KOJI SE OVDJE RASPARČAVAJU NAVELIKO.... > RADI SE O vama i vašem zdravlju...PA MOLIM SVE KUPCE DA SE PAZE,pogotovo da povedu računa o kozmetici za koju se lupaju sulude cijene, a iz aviona se vidi da se radi o fake-ovima i kineskom djubru koje vam može naštetitii više nego što mislite... > znam da je velika većina upućena i zna prepoznati real thing, ali eto,ima ih možda koji nisu i koji će dati teško zarađene pare nekakvom beskrupuloznom prodavaču koji vam pokušava uvaliti smeće....to je njihovo pravo, ali i vaša odgovornost!! > pogledajte na net, proguglajte,usporedite izgled,logo i svakako tražite code...originali imaju svoj kod i tu nema greške... > zasad osobno garantiram za ove prodavače da prodaju prave originale jer sam kod njih i kupovala a imaju uglavnom kozmetiku,što dekorativnu , što preparativnu...i parfeme > stellablu > Gandalf007 > Frani127 > andreag24 > PerfectumOdor > lijep pozdrav svima...tko ima nešto protiv ove teme ili se nalazi kao ''optužen '' na njoj, ne dirka me 0.1%:))) > Maja Evo jos jedan u popisu laznjaka: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/11e422a0d8b011e602b08e2471aba357.jpg)
2022 09 26
> marinabalazev: > > cijuciju: > > vidno iziritirana nekolicinom prodavača koji bezobrazno misle da će naići na budalu na ovom siteu (molim vas ne dajte im za pravo), apeliram na moderatore i administratora DA KAKO BRIŠU FOTKE S NETA ako nisu realne, da obrišu i fake kineske šitove KOJI SE OVDJE RASPARČAVAJU NAVELIKO.... > > RADI SE O vama i vašem zdravlju...PA MOLIM SVE KUPCE DA SE PAZE,pogotovo da povedu računa o kozmetici za koju se lupaju sulude cijene, a iz aviona se vidi da se radi o fake-ovima i kineskom djubru koje vam može naštetitii više nego što mislite... > > znam da je velika većina upućena i zna prepoznati real thing, ali eto,ima ih možda koji nisu i koji će dati teško zarađene pare nekakvom beskrupuloznom prodavaču koji vam pokušava uvaliti smeće....to je njihovo pravo, ali i vaša odgovornost!! > > pogledajte na net, proguglajte,usporedite izgled,logo i svakako tražite code...originali imaju svoj kod i tu nema greške... > > zasad osobno garantiram za ove prodavače da prodaju prave originale jer sam kod njih i kupovala a imaju uglavnom kozmetiku,što dekorativnu , što preparativnu...i parfeme > > stellablu > > Gandalf007 > > Frani127 > > andreag24 > > PerfectumOdor > > lijep pozdrav svima...tko ima nešto protiv ove teme ili se nalazi kao ''optužen '' na njoj, ne dirka me 0.1%:))) > > Maja > Evo jos jedan u popisu laznjaka: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/11e422a0d8b011e602b08e2471aba357.jpg) Kupila sam La Mer ulje - nema veze s originalom, prilazem i fotku svojeg skoro potrosenog (razlikuje se bocicom, logom, a o teksturi i mirisu da ne govorim) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1883c31ec361db57ff2f1785ef0d17b9.jpg)
2022 09 26
Profil s laznjacima Lucky2911 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a521935c50aaa06498c3e8a633d405c7.jpg)
2022 09 26
Parfeme se rijetko usudim kupiti i ne od bilokoga, ali za kreme nisam imala pojma, a ova banalnija kozmetika tipa loccitane, nuxe, to se isto krivotvori? Za sada imam super iskustva i kupujem kod istih curki, al,eto da pitam kaj je s tom "jeftinijom" kozmetikom...
2022 10 01
Jedino im se moze stati na kraj prijavljivanjem Svatko od nas kupuje razlicite stvari,i vidi razliku kad netko prodaje kopije odjece,torbi i kozmetike Trenutno trazim jednu adidas trenirku,i velika vecina prodaje kopije Neki navedu da je kopija ,a dosta ih uvaljuje pod original Pa onaj tko se ne razumije kako original izgleda ,i ne zna oznake prepoznati,moze samo nasjesti
2022 10 01
> kozmetika88: > Jedino im se moze stati na kraj prijavljivanjem > Svatko od nas kupuje razlicite stvari,i vidi razliku kad netko prodaje kopije odjece,torbi i kozmetike > Trenutno trazim jednu adidas trenirku,i velika vecina prodaje kopije > Neki navedu da je kopija ,a dosta ih uvaljuje pod original > Pa onaj tko se ne razumije kako original izgleda ,i ne zna oznake prepoznati,moze samo nasjesti To se vidi po profilu clanice, ja se od rijetko koga usudim nesto od Nikea kupit, u biti samo od poznatih curki, al to me niš ne čudi kad su i po dućanima fejkovi.
2022 10 01
1 2