Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Popravak torbice

Pozdrav, zna li netko gdje bih u Zagrebu mogla odnijeti torbicu na popravak, od brusene je koze i pukao je dio kroz koji prolazi remen pa se ne moze nositi. Takoder, pozeljno je neko mjesto na kojem bi popravak bio jeftin jer nije ni torbica bila skupa pa mi nema smisla puno placati za popravak i po mogucnosti na potezu od centra grada do Dubrave. Pretpostavljam da mogu to odnijeti kod kozara, ali ne znam isplati li se pa eto ako ima tko neki savjet...Unaprijed hvala
2018 07 09
Moje torbice popravlja moj postolar.lma i eventualne rezervne dijelove, a ni s idejama ne oskudijeva.
2018 07 09
Hvala puno, razmisljala sam i o postolaru, ali nisam bila sigurna bave li se oni torbicama
2018 07 09
Da, odnesi kod šustera, meni naplati za te stvari 20ak kn. :)
2018 07 09
O pa to je super, hvala! 😀
2018 07 09
kad uđeš u Maksimirsku (od Kvatrića), otprilike oko broja 50, s desne strane ulice je jedan torbar, mala trgovinica sa staklenim šankom u kopjem su novčanici i ostale kožne potrepštine...a sa strane na policama su torbice koje on izrađuje i prodaje ... ne znam kako se čovjek zove niti na kojem je broju, ali meni je pomogao u sličnom problemu kao što je Tvoj.... sretno....
2018 07 10
Hvala!!
2018 07 10
> KontesaNeraZG: > kad uđeš u Maksimirsku (od Kvatrića), otprilike oko broja 50, s desne strane ulice je jedan torbar, mala trgovinica sa staklenim šankom u kopjem su novčanici i ostale kožne potrepštine...a sa strane na policama su torbice koje on izrađuje i prodaje ... ne znam kako se čovjek zove niti na kojem je broju, ali meni je pomogao u sličnom problemu kao što je Tvoj.... > sretno.... Jel sigurno s desne kad se krene s Kvatrica? Jedini za kojeg znam je bio na lijevoj strani ali barem 10 godina ne radi.
2018 07 10