Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I opet... Tisak - reklamacija + pohvala za korisnicu

Prije mjesec i dva dana, draga korisnica Marcia poslala mi je predivnu suknju koja je još dan danas u DOSTAVI !!! Aktivirale smo i Tisak u njenom gradu i u mom, toliko puta ih zvale, slale mailove, i opet ništa. Jednom su se javili iz uprave s obecanjima da ce napraviti sve, ali ništa od toga... Nakon mjesec i dva dana, još uvijek se ne zna gdje je paket zalutao!!! Ovim putem želim i pohvaliti Marciu zbog angažiranosti i ustrajnosti! Thank you [:poljubac]
2013 07 22
Ajmeee mjesec i dva dana...
2013 07 22
pa kako je to moguće??
2013 07 22
Užas! Doslovno se izgubio na putu u kombiju do Tiska.
2013 07 22
Ja sam 2.7. curi poslala paket i od 4.7. pise da je u dolasku!! Dan danas ga nema! Zvale, slale poruke na mail, fejs, tete na tisku gnjavile i opet nista!!! Nikako doci do ikoga! Ne znam vise sta da radim. Dode mi da plsacem od muke i bijesa [:place]
2013 07 22
Jedino mi je žao što je neka od njihovih šefica rekla da ce se to vozaču odbiti od plaće, jer kao nije do Tiska, kao firme, nego do njega.... A on krivi prodavačice. [:vrti]
2013 07 22
a do nekoga jest,hoćete li barem dobiti odštetu u vrijednosti paketa?
2013 07 22
Rekli su da cemo dobiti, ali nisu rekli kad [:sokiran] .... To bi bilo prije nekih 10-12 dana i od onda niti glasa. A niti para naravno [:smije] ! A da ne kažem koliko se čeka kad ih nazoveš....
2013 07 22
gnjavite ih dok ne daju odštetu konačno! [:znoji]
2013 07 22
Hvala najljepša draga Andjela na ovim divnim pohvalama [:sramezljiv] Radim sve da se taj tisak trzne i nešto poduzme jer postali su previše drski i prebacuju sve jedni na druge, kao ničiji to nije opis posla, pa kontaktirajte ovog, kontaktirajte ovog, prodavačica ova šta je sad kaže ja ništa ne znam bila sam na godišnjem, prebacuje me na prodavačicu koja je radila kad sam slala i tako u nedogled [:place] Naravno da hoće, ako tisak ne vrati novce, ja ću uplatiti ovoj prekrasnoj osobi o svojem trošku! [:poljubac]
2013 07 22
<3 [:poljubac] !!!! Neznam je li gore kad su bezobrazni ili kad nas ignoriraju????
2013 07 22
Ja već dva tjedna čekam svoj paket,stigao je prije nekoliko dana,ali im nije prošao kroz kasu i ne mogu mi ga predati [:vrti] ...
2013 07 22
Sada su već počeli i ignorirati, zadnji puta kad sam bila na kiosku prodavačica koja je kako navodim tek se vratila s godišnjeg i ništa nezna lijepo me otpravila i dala broj tiska koji nikako, nikako i nikako ne mogu dobiti, čekam sat vremena na liniji za prigovore i reklamacije te me izbaci! I počne tu tu tu tu tu! [:ljut]
2013 07 22
Čula sam da gospođe sa tiska kradu stvari koje im se svide >.<
2013 07 22
Moja teta radi sama, kako je Trafika na sudu, radimo samo ujutro. Tako da njene pakete preuzimaju u drugoj trafici, i ona bude s njima - kažu da su cure stvarno ok i da nema šanse da bi ukrale. A ovoj virujem, uvik mi javi porukom da mi je doša paket, da se spustim po njega... A sad... Nije mi jasno... Misec danaaaa!!!!
2013 07 22
1 2