Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljubazno molim ban za korisnicu

Zašto si išla u suradnju s curom koja je imala već jednu negativnu kad si tako poštena a ona ne? Klan? Nađi neki pametniji izgovor
2013 07 22
a nisu dugo kokodakale [:hihot]
2013 07 22
Ne shvaćam - ako mi je bijelo poslala poruku večeras - onda je valjda tu da se "brani"? Ne napadam nikog, samo želim da adminica stoji iza svoje riječi, kad već par puta je prešla preko uvreda.. ovo su uvrede ničim izazvane prema bijelo, i prema svim pravilima korisnica bi trebala biti banana s foruma. Također molim adminicu da bana i Koviljku jer me vrijeđa: [slika:4f7e081b-b62a-4e9c-8a19-42fcba8ec83a]
2013 07 22
AuroraBorealis - kontaktirala sam par puta i slala te uvrede, ali adminica nije ništa poduzela.. ovako će vidjeti temu na forumu.. KreativnoSelo - evo ponoviti ću, nije problem: "BTW AMALY31LEE već ima identičnu ocjenu od ranije korisnice, da je lagala o stanju stvari - da je stvar iznošena, samo sam ja mislila, ok, svakom se dogodi.."
2013 07 22
Azra, ocjene se mogu mačku o rep okačiti. Svi znamo kako je lako napraviti lažni profil. Imala si i na drugom mjestu odlične ocjene - do jednog trena. Ništa ti to nije garancija poštenja. [:smije] Azrice, pažnju si mogla dibiti i humorističnim topikom. [:smije]
2013 07 22
[:smije] Daj, molim te.. [:pospan] Svi znamo zašto si krenula u suradnju s njom no to je ipak neka druga tema. Sretno u borbi protiv mucica.. Ciaos
2013 07 22
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Ma baniraj dušo, baniraj. Ako će tebi biti lakše, azra, neka baniraju sve osim tebe. Bit će ti lijepo samoj u svom svijetu. Najvažnijoj na svijetu... Kaj ti misliš da će se meni svijet srušiti zbog bana na krpicama. Nemoj me zezati. [:smije]
2013 07 22
Koviljka - molim te ostavi me na miru sa svojim zlobnim komentarima bez pokrića. Nemoj mi davati tu pažnju, ajde, budi pametnija, pa odi s topica. Hvala.
2013 07 22
Meni baš ugodno gledati te kako se koprcaš. To mi je večerašnji film pred spavanje. A o zlobi znaš puno, vidim [:poljubac]
2013 07 22
ovo bih voljela vidjet uživo.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 22
KreativnoSelo - "Svi znamo zašto si krenula u suradnju s njom no to je ipak neka druga tema." - A što bi sad to značilo? Fino vas je bijelo uputila, ona se neće miješati, ali ćete vi sve odraditi i ona će ispasti super i dalje. Je l to interni plan po inboxima? Osim što je zaboravila na poruku koju mi je poslala prije sat vremena.
2013 07 22
Nika, i ja bih rado vidjela ovo uživo. [:smije]
2013 07 22
Opet tvoje teorije zavjere.. živiš u zaista nekom čudnom svom svijetu. [:pospan] Prestani vrijeđati Koviljku da ne bi ti prije dobila ban ili je to nemoguće ? Rekoh: ciaos!
2013 07 22
[:smije] [:smije] [:smije] Azra jel ti to projiciraš svoje postupke na druge? Bijelo nikad ne bi molila da ju se brani.
2013 07 22
joj, dosta s prepucavanjima, ugledajmo se na teletubbiese i budimo svi prijatelji [:zaljubljen] [slika:5eb22eab-fbfa-45a3-acbd-e8943b536c3a]
2013 07 22
1 2 3 4 5 6 7 ... 18