Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Unaprijed se ispricavam

Trebalo bi sloziti da vise texta stane u O meni! Nemam vise mjesta za naredbe! [:smije] Hm, da.....i onak ne citaju! [:smije] Mucice! Hm...mislim da tog imam sam na vunenim stvarima za po doma....... [:smije]
2013 07 29
Hehe, smiri se [:smijesi]
2013 07 29
Ma sta ce ti vise texta kad ljudi ni ovo ne citaju. moje je trenutno kratko i jasno [:hihot] vidimo se sljedeći tjedan [:poljubac]
2013 07 29
Psihijatrija :)
2013 07 29
Ne se živcirati, draga, zbog "štraca-ha-er" [:vrti] (vjeruj mi, nije vrijedno - "iskustvo" me naučilo ;-) ). Kako reče Danio0109, netko te hotimično provocira. Pošalji takve lijepo, u sebi, u nježnik i s osmijehom - dalje. [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 07 29
stvarno ništa nerazumijem jer koliko gledam tvoje stvari, pitam se ko je toliko bezobrazan da ide tako nešto izjaviti,,,,imaš prekrasne stvari i nemoj se spuštati na razinu takvim osoba,,,nekada je bolje prešutjeti,,,znaš onu izreku,,,,,šutnja je zlato,,,,imaš super stvari i to jeftino i pusti selo neka priča
2013 07 29
Potpisujem Bijelo. [:smijesi] Ne daj se iživcirati, jer nerijetkima su trn u oku oni bez dlake na jeziku i još k tomu s dobrim stvarčicama u prodaji (razina dječjeg vrtića, al' na žalost je tako) te nastoje perfidno (i manje perfidno - oni koji nisu odveć bistri; oni pak imaju svoje ''načine'') eliminirati konkurenciju (konkurenciju - u bilo kojem pogledu, a pritom je često ''trgovačka'' najmanji problem). ;-) Takve samo treba ignorirati. Ako vidiš i da te ''bockaju'' na forumu, ignoriraj (to ih najviše pecne; to - kad nisu centar svijeta i kad na njih ne obraćaš pozornost). :-D
2013 07 29
zijev [:pospan]
2013 07 29
@Mistique, zapravo i nije za zijevanje.....Sto vise zijevamo i ne vidimo i ne cujemo to vise odobravamo.... ;)
2013 07 29
Ma lako sto niko ne cita "O meni" nego ne citaju ni o artiklu pa pitaju gluposti tipa koja je velicina i materijal???
2013 07 29
1 2