Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

provizija na tuđe artikle?

Nadam se da je tema na dobrom mjestu..Htjela bih nešto pitati..Je li netko zainteresiran i da li se to smije uopće sad pitati,da npr. ako proda neki moj artikl umjesto mene na svom profilu,dobije proviziju..Recimo artikl je 150 kn a provizija recimo 30-40 kn..Hvala unaprijed i ako se smije,neka mi se bilo tko javi u inboks,dajem vrlo zadovoljavajuću proviziju! Hvala
2013 08 08
choco dobra, dobra [:smije] [:smije]
2013 08 08
Ne kužim, zar se tebi više neda bit na krpicama ili ?
2013 08 08
Zašto ne bi smjela, radi se o tvojm artiklu i o tvom novcu. Ti odlučuješ kome ćeš platiti :)
2013 08 08
da mi se,ali nemam toliko vremena ...
2013 08 08
Ja isto pretpostavljam da nije zabranjeno... Ionako nas dosta prodaje robu od braće, sestara, frendica... Naravno bez provizije, barem ja...
2013 08 08
hahah pa naravno da neces sestri il prijateljici uzet proviziju uostalom ja nudim proviziju nepoznatoj osobi na krpicama koja bi prodavala umjesto mene..
2013 08 08
Ja bih ipak voljela da mi predmet prodaje cura čiji predmet je, jer tako mogu vjerovati ocjenama i tako mi ona može garantirati da ću dobiti to što je.. zamislite zavrzlamu ako slučajno nešto ne bude po dogovoru..
2013 08 08