Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Voljela bih kad bi imali opciju

više puta povratnom informacijom pohvaliti istog prodavača,jer neke cure to fakat zaslužuju kao naša predraga administratorica ili preeeeeedraga VivaSunnyday....tako mi je drago od nekoga nešto preuzeti bez iaikve brige kaj ću dobiti u vrećici ili kako će se ta osoba ponašati kad se nađemo...
2013 08 18
i ja bi volila da se neke bahate prodavače može uklonit, tipa na fejsu kako se može blokirat osobu koja te ugrožava [:hihot] [:hihot]
2013 08 18
I ja bi voljela tu opciju.........da se više puta može pohvalit istu osobu, jer stvarno imam više prekrasnih iskustava sa par cura.............ali eto ja nadograđujem stare povratne sa novim iskustvima [:jezik]
2013 08 18
Ja bih voljela kad bi otvorili rubriku RAZNO jer ima puno stvari koje ne spadaju u već postojeće kategorije npr. knjige, mobiteli i tako se stvari nepotrebno miješaju. [:vrti]
2013 08 18
sad sam vidjela da je netko curi ostavio poz povratnu za "ekspresan odgovor". pa...izgleda da se i to može! daj pitajte me nešto da vam brzo odgovorim, trebaju mi povratne [:jezik]
2013 08 18
e da,da sad ne otvaram opet novu temu....a iapka se radi o korisnicima i stvarima...žene,preklinjem vas kad meni nešto šaljete nemojte to 3 dana natapati u omekšivaču ili špricati parfemima,kupila sam tako dvije prekrasne stvari,a užasavam se ih nositi od tih mirisa koji nikako da se isperu
2013 08 18
[:smije] [:smije]
2013 08 18
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 18
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] evo ja ti neću natapati u omekšivaču, obećavam [:hihot] [:hihot] [:hihot] slažem se u vezi tih povratnih, jer većinom ako sam zadovoljna, s istom curom surađujem opet i po nekoliko puta
2013 08 18
od ree svi kupujte Avon najbolja je!!!!!!!!!!!
2013 08 18
hvala ti [:sramezljiv] sutra ti stiže paketić :-***
2013 08 18