Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar je tako tesko??? Nevjerojatno

Posaljem oko 30 upita za zamjenu od toga mi odgovore 3 cure. Ne kuzim, zar je tesko napisati hvala, nisam za zamjenu ili slicno? Jos odem pogledati na profile, ok mozda cure nisu uopce dolazile na profil, ali vidi cuda, jesu. Malo kulture nebi skodilo !! -.-
2013 08 19
Ja se slažem sa ovime upotpunosti. Jedino što se ova tema otvori skoro svaki dan. [:sokiran] [:sokiran]
2013 08 19
I ne samo to, ja rezervirala već 10 dana košulju i pitam da li će ju uzet ili ne da znam a odgovora nema, a bila je prijavljena.. Žalosno! Ne kužim ni ja zašto je tako teško napisati odgovor ili nešto.. [:frustriran]
2013 08 19
Ispricavam se, ne pratim bas forum pa nisam vidjela da su otborene te teme...
2013 08 19
Slažem se u potpunosti :) i za ne odgovaranje,a i za to "uzet ću 100% " i onda se prijavljuje,a odgovora nigdje
2013 08 19
ja se uvijek javim svima, a ovo nejavljanje je totalno nekulturno [:sokiran]
2013 08 19
Poznato
2013 08 19
meni ne pise na artiklima da sam za zamjene jer na pocetku dok sam ih stavljala nisam ni znala sto klikam [:smijesi] ali mjenjam se non-stop pa se slobodno javite tko je zainteresiran
2013 08 19
Neka neka se otvaraju svaki dan i trebaju; jer ovo više nije normalno, ja isto pošaljem puno njih pa nitko ne odgovara, kulture nemaju
2013 08 19
a kad si zainteresiran za kupnju, pa ti ne odgovore??? [:hihot] [:hihot]
2013 08 19
@Viktorija,tocno to,zelim neku majicu vec bar 10 dana,prvo sam pitala za mjere cura je rekla da ce izmjeriti tokom dana,od tad proslo bar 5,od mjera naravno nis,poslala jos par por,hitno mi treba majica,dajte mi podatke za uplatu i nis [:frustriran] [:tuzan]
2013 08 19