Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Obuća za dugo stajanje

Pozdrav, na poslu ću dugo stajati pa nisam sigurna što da kupim od obuće da mi bude lakše za leđa i noge :| Ne bi smjele biti neke klompe ili japanke pošto sam na ulici, a cure su mi ovako preporučile nešto s višom petom, ali me opet strah to uzeti da ne bi bilo još gore baš zbog te pete. Razmišljala sam o nekim natikačama ili onim sandalama što se sada nose sa stvarno debelim đonom, ali ih nisam nikad nosila pa ne znam kako bi bilo. Ili, s druge strane, kupiti neke bolje uloške pa ih staviti u patike/balerinke? Pomagajte ,:)
2018 07 25
Ako smijete biti u natikacama birkenstock je zakon.Nece vas iznevjeriti,stvarno su preudobne i anatomske.Ima ih u raznim bojama i dezenima pa mozete izabrati neke malo finije ,da ne izgledaju bas kao za oko kuce 😊
2018 07 25
također, preporučam birkenstock za stajanje, imam ih već 5godina, prve tri odrađene od 5 do 10mj na sezoni i dušu dale za stajanje:) doduše meni nisu smetale njihove japanke za štand na ulici, ali imate i zatvorenih modela, trajat će godinama i kvalitetne su pa za dugoročno ulaganje se isplati, sretno :)
2018 07 25
Evo npr..meni su birkenstock ajme. Neudobne i tvrde. I znam jos par cura kojima nisu udobne. Sve je od osobe do osobe. Meni jedino baldo klompe pomognu(imaju verziju kao i natikace) al opet su to klompe.
2018 07 25
Meni su birkenstockice iznad svih, Imala sam i Baldo klompe - tvrde, boljeli su me od njih i listovi, ne samo stopala-
2018 07 25
Skechers memory foam su meni zakon! 8 sati stojim na nogama u njima i preeeedobre su! :")
2018 07 25
Meni su super Futti i Baldo,a Skechers mi ne odgovara. Valjda ovisi i o stopalu....
2018 07 25
Birkenstock mi je malo skup zasad, ali eto najvjerojatnije će biti onda neke takve anatomske natikače ili sandale, hvala vam svima puno! :")
2018 07 26
Futti vam je vrlo sličan Birkenstocku, a puno jeftiniji, imate njihovu obuću u ljekarnama, ne znam jel netko isprobao i jedne i druge pa da vidi neku razliku..
2018 07 26
Imam sandale ARA..kao da ste bosi...jako udobne..mala petica, mekana koža...
2018 07 26
> SarahKayOS: > Skechers memory foam su meni zakon! > 8 sati stojim na nogama u njima i preeeedobre su! :") Mene od njih bole leda i koljena...bas mi ne odgovaraju 😔
2018 07 26
Obuca Ecco Geox Ara Rieker
2018 08 01
je..točno ..ja imam ARA i RIEKER...ugodne..
2018 08 01
Borosane su zakon, a i bormine!!Super udobne i cool
2018 08 05