Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Proslavite sa mnom!

Za mjesec dana selim iz roditeljske kuće!!! Stan je nađen, sve je sređeno i odbrojavaju se dani. Ali... Imam hrpu odjeće koja ne može sa mnom! S ciljem da se riješim viška snizila sam sve artikle na ispod 20 kn, iza 15.9. neću biti u mogućnosti slati stvari i sve ide u vreće za H&M. Raspoložena sam i za zamjene, samo ako mi nešto baš treba.
2018 08 06
Reklamiranje nije dozvoljeno koliko znam.
2018 08 07
Ni preprodaja robe i slike s neta
2018 08 07
Čestitam na odseljenju i useljenju ;) Sretno!
2018 08 07
Alaj se izreklamirala... Sretno sa svime;)))
2018 08 08
> kristinanu1996: > Reklamiranje nije dozvoljeno koliko znam. Kaj nisi ti ona koja je preprodavala fejk trenirkice u raznim veličinama? I ona kaj se stalno reklamira na takozvanim aukcijama? @TinTina, sretno!
2018 08 08
> teehee: > > kristinanu1996: > > Reklamiranje nije dozvoljeno koliko znam. > Kaj nisi ti ona koja je preprodavala fejk trenirkice u raznim veličinama? I ona kaj se stalno reklamira na takozvanim aukcijama? > @TinTina, sretno! Prodajem šta hoću, kad hoću i koliko hoću. Lp ;) * Barem ne prodajem stvari iz babinog ormara.
2018 08 08
> kristinanu1996: > Prodajem šta hoću, kad hoću i koliko hoću. Lp ;) > * Barem ne prodajem stvari iz babinog ormara. Daj se malo smiri i upristoji. Ne, ne prodaješ štA i koliko hoćeš. Postoje pravila o tome. Dakle, preprodaja, slike s neta, cijena lotova u naslovu artikla... Osim što si polupismena, krasi te i bahatost... Što tebi, koja sama kršiš pravila u znatno većoj mjeri, smeta ova "reklama"?
2018 08 08
Milo, jesi se sad uzrujala? Onak jako? Ide li ti pjenica u ustašca? Pazi da ne kapne na mike trenirku. :*
2018 08 08
> SaraKedavra: > Milo, jesi se sad uzrujala? Onak jako? Ide li ti pjenica u ustašca? Pazi da ne kapne na mike trenirku. :* Mislim da se ne poznatim osobama ne piše milo i sl. Ipak trebamo biti na "VI". Ne ne može me bilo tko uzrujati. Ne brini se za mene toliko, dobit ćeš čir.
2018 08 08
> kristinanu1996: > > SaraKedavra: > > Milo, jesi se sad uzrujala? Onak jako? Ide li ti pjenica u ustašca? Pazi da ne kapne na mike trenirku. :* > Mislim da se ne poznatim osobama ne piše milo i sl. Ipak trebamo biti na "VI". Ne ne može me bilo tko uzrujati. Ne brini se za mene toliko, dobit ćeš čir. :') "Ne poznata" osoba zeli obracanje sa Vi a jos ne vlada gradivom osnovne skole :D
2018 08 08
Meni je super ovakvo reklamiranje i kupila sam dva artikla od TinTina987 zahvaljujući njenoj objavi ;)
2018 08 08
> hulalula: > Meni je super ovakvo reklamiranje i kupila sam dva artikla od TinTina987 zahvaljujući njenoj objavi ;) Baš da ću Kristini zahvalit na dodatnoj reklami, naglo mi je tema skupila 20 komentara :D Evo baš dodajem još artikala, poslala mi je i druga baka višak iz ormara A ostalim curama zahvaljujem na lijepim željama. Sad ćemo vidjeti koliko sam sposobna za život haha!
2018 08 09
Hahaha, bravo TinTina... čim se vratim u Zg bacam se i ja u dodatno pražnjenje babinih ormara. Dobra ideja, kristinanu1996, micka... (ponavljam) polupismena!
2018 08 09
> TinTina987: > > hulalula: > > Meni je super ovakvo reklamiranje i kupila sam dva artikla od TinTina987 zahvaljujući njenoj objavi ;) > Baš da ću Kristini zahvalit na dodatnoj reklami, naglo mi je tema skupila 20 komentara :D > Evo baš dodajem još artikala, poslala mi je i druga baka višak iz ormara > A ostalim curama zahvaljujem na lijepim željama. Sad ćemo vidjeti koliko sam sposobna za život haha! Vjerujem da si itekako sposobna.. Sretno! 😉 A sad i ja idem vidjeti sto ti je druga baka poslala..😊
2018 08 09