Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kome se obratiti kad ne stigne pošiljka,poslana je obično.

očito onda jest od pošte do pošte... jer kažem, meni daju svaki puta potvrdu sa svim podacima...u najgorem slučaju, barem da curi mogu pokazat i dokazat da sam stvarno poslala.. ali jedna stvar mi nije jasna, svaki puta me pitaju što se nalazi u kutiji, i to zapišu, ne znam zašto..jedino me zbog toga malo strah, da im se možda nebi "svidjelo" nešto.... ali opet kažem... ne znam kako i na koji način se može zagubit, nestat... negdje mora biti... ma tužila bi ih, i napravila sve, ali bi se moja pošiljka pronašla.. ali eto, problem nastaje ako cura nema nikakvu potvrdu.. kome onda vjerovat?
2012 12 05
mene ne pitaju što je unutra, ali pitaju za vrijednost kad šaljem paket, ali to je ok, zbog odštete u slučaju da se izgubi. Ali me užasno živcira što ne dobijem bar račun kad šaljem obično, drugi puta ću baš pitati i inzistirati na računu.
2012 12 05
ma oni ti to moraju dati... jer ako u nekim poštama daju, očito da ti računi/potvrde postoje...
2012 12 05
ja na njuskalu kupila jaknu za 150kn niti jaknu nisam dobila a niti novce natrag, zato ja nikaaaaaad ne saljem obicno pod cijenu da izgubim kupca niti mi ona moze dokazat da je poslala niti ja da ju nisam dobila nikad vise
2012 12 05
ja uvijek šaljem preporučeno, i nikad - baš nikad - me dosad nisu pitali što šaljem.. već me znaju u pošti [:zaljubljen] i mogla me ona teta pitati - što šaljem toliko... čak sam se pripremila da će me to pitati ... ali ne, nisu me nikad pitali [:zaljubljen] ja kad šaljem i preporučeno - dobijem normalno onu potvrdu koju sama ispunim, i još mi žena u pošti da i račun onaj iz kase [:smijesi] jer po zakonu moraju dati račun, ima sad ona fora - ako nemaš račun kad izađeš iz dućana /ili sl./ da plaćaš kaznu od 50 kn valjda. neki dan su ispred Mercatora hvatali tako ljude [:smijesi] neka inspekcija..
2012 12 05
pa ako dobijete papir za obicnu postarinu i izgubi se svejedno nist ne dobijete to je zato razlika izmedju obicne i preporucene
2012 12 05
mene isto znaju pitati sta je unutra ja im nikad ne kazem, nije na njima da pitaju sto je unutra nego im treba samo napomenuti ako je lomljivo - nikad kraja ljudskoj radoznalosti ili imaju pik na paket pa da znaju
2012 12 05
ma da sigurna sam da postoje, ne znam zbog čega ne dobijem. I dosad sam bila uvjerena da ako obična pošiljka ne stigne, znači da nije ni poslana, ali iskreno, više ne znam. Svega ima. Teško mi je povjerovati da u pošti kradu, ali nikad ne znaš. Mojoj seki su obične pošiljke pa čak i preporucene često dolazile poluotvorene ili razderane kao da je netko škicao unutra [:smijesi] tako da ne znam stvarno što bi mislila.
2012 12 05
meni je neki dan jedna dobra teta rekla u pošti /valjda joj je bilo dosadno pa je išla ćakulati sa mnom/ .. kad sam joj ja rekla neka zaljepi selotejpom još kovertu, ona meni kaže - ma nećemo selotejpom, najlakše se selotejp otvori i pogleda šta je unutra, zato ćemo mi zaklamati klamericom, pa se neće moći. eto to meni žena u pošti kaže.. zato ja - kad god imam "municije" u klamerici - zaklamam sa svih strana [:zaljubljen]
2012 12 05
haha znači ipak škicaju...i zato je meni tvoj došao zaklaman, bravo [:kesi] ...ja oblijepim s onim smeđim debelim selotejpom par puta, mislim da njega ne mogu baš lako odlijepiti [:smijesi]
2012 12 05
A ne znam sto Vam je zao platiti 20 kn postarine, pogotovo ako saljete nesto veliko.. Nek se uvrijedi 'ko hoce, al' to je meni cisto "cigancenje" (tako se to u Bosni kaze), placati nesto 150 kn i da ti bude zao jos 20 kn dati za preporucenu postarinu.. Ne kazem ni da je korektno od tih baba u posti sto gledaju sta bi mogle ukrasti, al' ako vec znate kakva je situacija, sto svaki put pravite istu gresku.. I necu da cujem nijedan komentar kao "danas i 20 kn znaci puno, besparica je.., bla bla".. Ja sam svega toga svjesna, ali sam isto tako svjesna da ima nas koji radimo po 2-3 posla jer je nekim damama mrsko ustati iz kreveta i ici raditi za 100 kn/dnevno.. Sad skrecem s teme, ali znate sta sam htjela da kazem.. [:smijesi]
2012 12 05
Zato sam i napisala da uglavnom šaljem preporučeno, ali ako je neka sitnica zašto ne bih slala obično, glupo je što uopće moramo misliti dal će to stići ili ne, dal će to netko ukrasti ili ne.
2012 12 05
Daj ne zezajte! Ja sam jednom slala paketić i zaklamala ga, donijela na poštu i tad mi je teta rekla da se ne smije slati zaklamano (nisam pitala zašto), al da će ovaj put proći, za ubuduće da to ne smijem raditi.!
2012 12 05
oooo smije se slati zaklamano [:zaljubljen] meni je teta u pošti sama zaklamala, moja seka već mjesecima šalje zaklamano, a zadnjih nekoliko pošiljaka sam i ja slala zaklamano.. zna mi se desiti da nemam više municije za klamericu pa onda zaljepim selotejpom, sad sam ponovo kupila municiju i iduće idu zaklamano [:zaljubljen]
2012 12 05
Josipa, to što ti opisuješ meni zvuči ko potvrda koja se dobije kad se šalje preporučeno, što ja uvik šaljem, a kad šaljem obično onda ne dobijem ništa al je duplo jefitnije. osim nekad računa...hmmm.ko će znati kod ovih pošti svaka različito radi
2012 12 05